USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Працівники фірми групи «Континіум», протестують через борги по зарплаті. ФОТО

30 Жовтня 2015 13:55
Під стінами ВКФ "Віта-Авто", що належить до групи компаній «Континіум», протестують працівники фірми.

Так, більше 30 чоловік зібралися, аби висловити свій протест щодо невиплати заробітної плати. Зі слів протестувальників, їм протягом 5 місяців не виплачують зарплату.
Як повідомив один із працівників, Руслан Остапенко, попри те, що роботодавці обіцяли 10 тисяч заробітної плати щомісяця, вони отримували лише 1 200 гривень. Це - офіційна зарплата, за яку підприємство сплачує податки.
Варто зазначити, що кожному працівнику видали по дві картки для видачі заробітної плати (одну - для білої зарплати, іншу - для "зарплати в конверті").
Протестувальники налаштовані рішуче, очікують підкріплення. Працівники планують йти на переговори з керівництвом, окрім того, погрожують перекрити рух та палити шини. Кажуть, діятимуть радикально, якщо до їхніх вимог не дослухаються.
На місці протесту присутні бійці ДУК ПС, "Варти порядку", УНСО-ВОЛИНЬ.

За станом на 13.50 частина протестувальників поїхали до міської ради. За станом на 14:00 до місця протесту підтягнулися люди з плакатами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ВВВ Показати IP 30 Жовтня 2015 14:14
пора підключати податкову)
Анонім до ВВВ Показати IP 30 Жовтня 2015 17:03
Так вона підключена. Хіба, ні?! Проблема, що її хочуть перепідключити...
все просто до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2015 17:54
Рейдерству бій!
Коля Показати IP 30 Жовтня 2015 14:18
Оце так зараз часи настали. Треба все мітингами шинами добиватись своєї заробленої зарплати
Лесюня до Коля Показати IP 30 Жовтня 2015 17:06
Я Вас умоляю! У Вас хоч щось на краще змінилось після мітингів і шин?! Бо в мене таки ні
Андрій Показати IP 30 Жовтня 2015 14:24
Дивні люди! Вимагають зарплату, яку мали отримати в "конверті"! Тобто свого часу при підписанні трудового договору (угоди, контракту) свідомо йшли на порушення закону, а нині кричать: "Алярм!" А те, що кожен з вас свідомо украв гривню з пенсії своїх батьків, зі стипендії своїх дітей - то це вас не хвилювало і не обходило..
Андрій Показати IP 30 Жовтня 2015 14:34
Грамотно обіс...ли Віта-Авто. Протестують не працівники фірми Віта-Авто. В так названих "стінах ВКФ Віта-Авто знаходиться, як мінімум чотири юр. особи.
Майбутнє Луцька до Андрій Показати IP 30 Жовтня 2015 17:28
Хочеться процитувати класика, але... Ніхто ж не буде розбиратись чиї насправді працівники там протестують. Але ім'я фірми "Віта-Авто" заляпали. Виникають логічні питання : кому і для чого це потрібно. Мислячі люди то розберуться, а плебс рознесе гриль.
... Показати IP 30 Жовтня 2015 14:35
Це капець, такий крутий континіум, а зарпл. Не платить???!!!
Хлоп Показати IP 30 Жовтня 2015 14:46
А як там із зарплатами ФК Волинь? Все на мазі?:))
Маруся Показати IP 30 Жовтня 2015 14:52
Чому мовчали раніше, коли отримували гроші, за які не сплачувалися податки? Наказувати потрібно не тільки керівників, а й протестувальників
Майбутнє Луцька до Маруся Показати IP 30 Жовтня 2015 17:09
Абсолютно точно. Через таких мовчальників так і живем. Я розумію, всім треба годувати дітей, але чого ж свідомість прокинулась саме зараз?!
Інна Показати IP 30 Жовтня 2015 15:07
то якщо тобі випало щастя знайти роботу, то пстав своі умови, чи ти на ній затримаєшся овго.
луцький Показати IP 30 Жовтня 2015 15:39
Ну все можна зрозуміти але УНСО тут до чого? Як тільки покришки попалити, де "гаряче" то УНА-УНСО?
я так думаю Показати IP 30 Жовтня 2015 15:51
Обіцянку до справи не пришиєш, максимум що виплатять командировочні, що кормили клопів на Львівщині чи Закарпатті.
все просто до я так думаю Показати IP 30 Жовтня 2015 18:04
Тепер є доказ злочинного наміру у вигляді двох шматків пластику. Прокуратура, ау! Шановні протестувальники попрошу письмово підтвердити змову проти народу. Чи тепер ви тут просто цигарки палите?
Павло Показати IP 30 Жовтня 2015 16:16
Я працюю на "Віта - Авто". Заборгованості по зарплаті в нас НЕМАЄ! Всі отримали зарплату за жовтень і аванс за листопад. ВСІ! І так було завжди! З місяця в місяць, з року в рік! Протестують проти фірми, яка орендувала офісне приміщення в нашому будинку. Жодного відношення цей протест до "Віта-Авто" немає. Журналісти свідомо, чи не свідомо, впутали сюди "Віта-Авто". Фірма відома. Скандал на ній приверне більш уваги,ніж на якісь нікому невідомій "конторі". (Хочеться думати ,що ними не керували якісь інші мотиви).
Саша до Павло Показати IP 30 Жовтня 2015 23:56
Павло так бреше, що вже "за листопад аванс отримав". Проснись, Павлику! Листопад ще не почався, а жовтень ще не закінчився. Я чсомусь ще й за жовтень не отримав, хоча пашу з тобою поряд, дурнику...
Знаючий Показати IP 30 Жовтня 2015 17:14
Наскільки мені відомо, фірма Віта-Авто вчасно виплачує заробітну платню своїм працівникам і у повній мірі. В приміщенні орендують офіси багато фірм, на одній з яких і працювали ці люди. Тому прив'язувати сюди Віта-Авто не потрібно.
все просто до Знаючий Показати IP 30 Жовтня 2015 17:59
Срава в тому що, правда ж нікого не цікавить. Комусь потрібен результат. І задля цього використовують і недостойні способи
просто я Показати IP 30 Жовтня 2015 17:36
Фотограф молодець. Гарний песик і божественно висвітлено всю тяжку долю голодних обманутих протестувальників
виборці 23 округу Показати IP 30 Жовтня 2015 23:57
До речі, покійний Єремеєв й досі рахується нардепом. В населених пунктах округу № 23, де він куплявся нардепом, вже розповсюджували листівки із зверненням до Порошенка і Гройсмана, які тримають під сукном свідоцтво про смерть Єремеєва, щоб вже кнопку для голосування йому в гроб провели. І сміх, і гріх з нашої нової влади! Гройсман всі ці місяці нараховує зарплату Єремеєву і мабуть забирає її собі. Інших причин тримати Єремеєва нардепом вже три місяці після смерті не бачимо.