USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Прощі з Луцька до святих місць на найближчі місяці. Перелік

30 Січня 2016 09:00
Куди з Луцька можна вирушити на прощі у лютому й наступних місяцях, розповіли у прес-службі Волинської єпархії.

28 лютого – до почаївських святинь: лавра – монастир Святого Духа (колишній лаврський скит) – монаше кладовище – джерело Праведної Анни – жіночий монастир Богоявлення Господнього у Кременці – храм Пророка Іллі в Дубенському замку. Виїзд о 6.30. Повернення – о 20.00. Вартість поїздки 150 гривень.

1–8 березня – до Святої Землі (проща «Дорогою Ісуса Христа», проводиться з благословіння Патріарха Філарета): Хайфа – долина Армагеддон – Назарет – Кана Галілейська – гора Фавор – біблійна Галілея – Ярденіт – гора Сіон – Ейн-Карем – Віфлеєм – Єрусалим – Віфанія – Юдейська пустеля – Єрихон – Мертве море – Лідда – Кумран. Зголошуватися не пізніше ніж за два тижні.

12–13 березня – до святинь Польщі: Ченстохова, Краків (для тих, хто має візу). Зголошуватися не пізніше, ніж за тиждень.

16–22 травня – до святинь Грузії: Тбілісі – Мцхета – Сігнахі – Бодбе – Телаві – Ахалціхе – Боржомі. Поїздку очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Зголошуватися до 1 травня.

Зголошуватися не пізніше ніж за день до початку прощі (якщо не зазначено інше). Виїзд на всі прощі – від Свято-Троїцького собору в Луцьку. Докладніша інформація та реєстрація – у паломницькому центрі єпархії «Україна» (керівник Лариса Савчук) за тел. (0332) 71-83-77, (050) 812-09-79.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Православный! Показати IP 30 Січня 2016 11:16
УПЦ КП їздить до УПЦ МП! Блюзнірство!
Християнин до Православный! Показати IP 30 Січня 2016 11:17
... а бо УПЦ КП немає ніяких своїх святинь!
Во імя отця... до Християнин Показати IP 30 Січня 2016 14:18
Пора звикати до думки, що в українців є своя церква - українська. Думаю, що вона буде єдина в Україні без Москви!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Віталій до Православный! Показати IP 30 Січня 2016 12:55
УПЦ КП їздить не до УПЦ МП, а до Святинь, а ви коментатори навіть свого імені не здатні написати, а лиш псевдонімами прикриваєтесь, сидячи на зручному дивані чи кріслі.
постійний читач Показати IP 30 Січня 2016 11:18
Це все є бізнес!
постійний читач Показати IP 30 Січня 2016 11:20
Подорожі від собору дуже низької якості! Краще їдьте з любим тур агентством, тільки не зв'язуйтесь зі шахрайкою Ларисою!
Дописувач до постійний читач Показати IP 30 Січня 2016 11:24
Їздив від собору, жахіття, це просто нахабне заробляння грошей! Лариса Савчук - дійсно професійна шахрайка, а не екскурсовод!
Православный! до постійний читач Показати IP 30 Січня 2016 11:31
Матушка Лариса чернейшей души человек!
Християнин Показати IP 30 Січня 2016 11:27
А не забагато тут рекламується псевдо духівник Михайло зі своєю гоп компанією!?
Слідчий до Християнин Показати IP 30 Січня 2016 12:30
О! Аналітєг і икспєрт з путінського патріархату виліз!
САША Показати IP 30 Січня 2016 14:41
бізнесмени. хай би гроші які на грузію мають тратити витрати ли б на дітей сиріт. а молитися і в дома Богу можна і отримати подяку.
Роман Показати IP 30 Січня 2016 15:47
Жах. Це в 21 ст в Європі "люди" досі моляться на останки померлих. Ще і гроші за це платять. Нема межі людській тупості.
АС до Роман Показати IP 30 Січня 2016 19:12
як молитва працює? Я скільки не молився мені нічого не давали ні долари ні здов'я ні чуда не бачив...Думаю розводняк...
Роман до АС Показати IP 30 Січня 2016 23:55
Як працює джин з бутилки? :))
Іванка до Роман Показати IP 30 Січня 2016 21:35
Поки грім не гряне-мужик не перехреститься. Не грішіть! Поїздки з матушкою Ларисою завжди дуже цікаві та насичені духовним змістом.Люди їдуть молитися не патріархатам,а Богові. Хто щиро вірить, тому Він і допомагає. А долари, шановний АС, заробляйте самі.
Роман до Іванка Показати IP 30 Січня 2016 23:44
гріх, духовність, молитви, бог - ви в своєму розумі?
Дід Свирид до Роман Показати IP 30 Січня 2016 23:40
Якшо ти молися на якийсь там айфон 6 чи на андроїд 5 то тобі видній де ужас а де ні.
Роман до Дід Свирид Показати IP 30 Січня 2016 23:58
я не такий даун щоб взагалі молитись. Дід.
Золота рукавичка Показати IP 30 Січня 2016 22:48
Ми їздемо з матушкою уже багато років і нам дуже подобається. Завжди збирається близько 1000 бажаючи. І надалі будем їздити.
Роман до Золота рукавичка Показати IP 30 Січня 2016 23:49
" І надалі будем їздити" - ну це ясно. Хвороба невиліковна.
до Роми Корсюка Показати IP 31 Січня 2016 08:40
Рома, цеж треба з 15.47 до 23.49, цілих 9 годин сидіти і гадити в коментарях, на тему, яка тобі не цікава, бо ти заявляєш що ти атеїст. І після цього ти вважаєш себе адекватно мислячим? Та й коментарі у тебе заїждені і однотипні... менш сиди за монітором бо геть отупієш. І перестань ображати віруючих.