USD 25 25.28
  • USD 25 25.28
  • EUR 27.7 28
  • PLN 6.3 6.45

Призначили ще одного заступника голови Волинської ОДА

Заступником голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка призначили Валентина Цьося.

Про це повідомив заступник очільника ОДА Денис П'ятигорець, пише Конкурент.

З його слів, призначення відбулося 27 вересня.

"Напевно, якби Цьось користувався "Фейсбуком", то він би також похизувався розпорядженням, як і я", – зауважив посадовець.

Окрім цього, П'ятигорець зазначив, що кандидатом на місце першого заступника Савченка претендує колишній директор "Луцьктепла" Олександр Киричук, який досі проходить необхідні перевірки.
Загрузка...
Коментарів: 8
8888 Показати IP 4 Жовтня 2018 14:55
Континіум рулить...
журналіст Показати IP 4 Жовтня 2018 14:58
Здрібніла Волинь зовсім. На лавці запасних не залишилось нікого. Призначають одних андонів. Не везе Волині після Романюка ні в головах ОДА, ні в заступниках. Гунчик запамятався громаді тим, що отримав яйцем в голову і скандалами з колективом торфобрикетного заводу. А нинішній взагалі нічим не запамятається. Без смаку, запаху і кольору. Хіба що заступниками-андонами, які валяються в кріслах, як тюлені на пляжі. В адміністрації президента тасують засалену колоду краплених карт, з рукава докидаючи в неї засалені шістки.
Колега Показати IP 4 Жовтня 2018 15:20
Як би ми сьогодні не сварили покійного Клімчука, як би не дорікали йому за регіони і знамениту фразу "Янукович - мій президент", від би цих новопризначенців не взяв би навіть стерегти в приміщенні ОДА гардероб.
Свєтка Показати IP 4 Жовтня 2018 16:04
Гунчик запам’ятався як старий «мачо», ще в ОДА такого не було....)))))
Свєтік Показати IP 4 Жовтня 2018 16:24
Мачо - це хороше слово. Це гарячий молодий чоловік. А гунчик? Щоб хоч би як виконати статевий акт, йому треба хр*н сунути на півгодини в духовку. Розігрівати.
свєтці Показати IP 4 Жовтня 2018 16:54
Мачо - це хахаль?
Волинянин Показати IP 4 Жовтня 2018 18:28
Гірше ніж є вже не буде ! Ну нехай потішиться до квітня ! А голова мав би давати собі звіт, що за якісний і професійний підбір кадрів волиняни висловлять свою позицію на президентських виборах .
Vox populi Показати IP 4 Жовтня 2018 20:33
"Журналіст", "колега", Волинянин" були вакансії заступників півроку. Ніщо не заважало взяти участь у відборі. Хоча, як ми всі тут здогадуємося - вас виперли з ОДА за високий професіоналізм та вагомі досягнення на службі Україні.