USD 27.05 27.20
  • USD 27.05 27.20
  • EUR 32.06 32.45
  • PLN 7.00 7.10

Родинам загиблих лучан планують виділяти землю на території кар’єра

Міська рада вивчає питання розмежування земельних ділянок на Дубнівському масиві. Ці ділянки пропонують виділяти пільговим категоріям громадян. Але для того, щоб масив був придатний для забудови, необхідно засипати землею кар’єр, який там розташований.

Про це стадо відомо під час засідання 64 чергової сесії міської ради сьогодні, 24 вересня.

Зокрема, в своєму депутатському запиті депутат міськради Євгеній Ткачук попросив розглянути питання позачергового виділення ділянок інвалідам, ветеранам Афганістану та родинам загиблих під час антитерористичної операції.

У зв’язку з тим, що на Дубнівсьому масиві, який планують поділити, розташований кар’єр, то його треба засипати. Тому депутат у своєму запиті попросив передбачити у бюджеті кошти на те, щоб зарівняти кар’єр і засипати його землею.

Депутати запит підтримали.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в області відпрацьовують механізм, аби учасники АТО могли безплатно отримувати земельні ділянки під господарювання чи будівництво особистого житла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus