USD 28.30 28.60
  • USD 28.30 28.60
  • EUR 32.00 32.40
  • PLN 6.95 7.12

Семикласниця з Волині надіслала бійцеві «наказ» - залишитися живим

Боєць добровольчого батальйону ОУН, кіборг Андрій Пастушенко (позивний «Сивий»), який отримав поранення під час захисту аеропорту Донецька, назвав найкращого волонтера з Волині. Семикласниця Даринка з Волинської області надіслала йому «наказ» повернутися живим, - йдеться на сайті Волинь:світ.

Дитина відгукнулась на прохання добровольчого батальйону ОУН та переслала 32 гривні, які економила на морозиві під час відпочинку в Одесі з татом, для того, аби добровольці-націоналісти змогли цими днями мобілізуватися в Збройні Сили України.

30 бійцям добровольчого батальйону ОУН, які тривалий час вів бої у Пісках, потрібно було подолати чималеньку відстань з передових позицій до військкомату на Дніпропетровщині для оформлення документів у ЗСУ. Це, своєю чергою, потребувало чималих коштів.

Державні мужі стояли осторонь проблеми, а от прості люди від фермера та комбайнера до дитини за шкільною партою відгукнулись одразу!

«До речі, Даринка - наш найкращий волонтер з Волині. Я вже якось восени писав про неї пост. Вона тоді прислала мені необхідні речі: запальничку турбо, ножниці (підрізати вуса), станок для бриття і записку з НАКАЗОМ - залишитися живим. Я виконав її наказ і вона стала нашим потужним волонтером та регулярним дописувачем мені у приват», - розповів «кіборг Сивий».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.




Loading...
Система Orphus