USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Слухай українське: дует «Душа Волині» презентує аудіоальбом

9 Березня 2014 22:15
Невдовзі до 200-річчя від дня народження великого пророка, мислителя Т. Г. Шевченка, відбудеться презентація аудіоальбому "З Кобзарем у серці" із записами пісень українських композиторів, народних пісень на слова Тараса Шевченка у виконанні дуету «Душа Волині» (Заслужена артистка України Алла Опейда та Заслужений працівник культури України В`ячеслав Судима та тріо "Лелія" - лауреати всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів та конкурсів у складі Ольги Чуріної,Олени Богдан та Лесі Старенкової) Луцького районного Будинку культури.

СЛУХАЙ УКРАЇНСЬКЕ!





Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Людмила Показати IP 11 Березня 2014 19:47
Чудовий дует! Божественні голоси! ось це справді щира,чиста,сокровенна "Душа Волині!
Віктор Показати IP 11 Березня 2014 19:50
Алла Опейда,ось це жінка - мудра,витончена, красуня! Ось на кого сучасній молоді рівнятись треба!
Дмитро&Олена Показати IP 11 Березня 2014 20:01
"Душа Волині" спасибі вам за всі ті чудові ,незрівнянні концерти,за ті щирі,справжні,українські пісні! За всі приємні відчуття та емоції,отримані під час ваших виступів та концертів! Дякую!Дай Боже вам довгих літ життя!
JJLutsk Показати IP 11 Березня 2014 20:02
Суперський дует! Слава Україні!
Патріо Показати IP 11 Березня 2014 20:04
ОПЕЙДА - Рулить!! Молодець! Чудовий голос! !!!
Lada) Показати IP 12 Березня 2014 20:58
дуже гарно.
Лучеськ Показати IP 13 Березня 2014 07:42
дуже гарнi голоси. Не дарма 'Душа Волинi'
Валентина Показати IP 16 Березня 2014 16:16
Люблю коли цей дует співає! Прекрасні та приємні голоси!! що ж тут скажеш?! - БРАВО!!!)
Андрей Показати IP 4 Червня 2014 19:59
Люблю цей дует! Дуже вже гарно вони співають! А де можна придбати диск? і не лише цей диск)
Донбас Показати IP 8 Жовтня 2014 12:09
Красиво поют!!!
Світлана Показати IP 1 Грудня 2014 20:49
А де можна придбати цей диск та інші диски дуету?
Луць Показати IP 23 Лютого 2015 22:38
Гарний дует! Співаю - за душу бере! Підкажіть будь ласка як зв`язатись з ними? Де можна купити диски? Напишіть щось про концерти!!!