USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Собачі бої» недоречні під час війни», – Порошенко про дебати

2 Квітня 2019 18:42
У 2014 році Петро Порошенко відмовився брати участь у дебатах із Юлією Тимошенко перед виборами, заявивши, що «не хочу влаштовувати «собачі бої» в умовах, коли Україна на війні». Нині ж у його штабі закликають Володимира Зеленського взяти разом з ним участь у дебатах.

Про це він тоді заявив у програмі «Світське життя».

За його словами, він не хотів брати участі у конкретних дебатах, у яких його намагалися використати в якості учасника.

Проте Порошенко додав, що вважає подібні шоу в поточних умовах недоречними.

«Я не хочу зараз влаштовувати «собачі бої» в умовах, коли Україна на війні», – заявив тоді він.

«Вибачте за стиль відповіді. Але коли Україна воює, політикам не варто влаштовувати «собачі бої». Політикам варто триматися разом», – підсумував Порошенко.
Нагадаємо, Володимир Зеленський майже удвічі випереджає Порошенка на виборах 2019 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Валентина Показати IP 2 Квітня 2019 18:55
Не впізнати. Дуже постарів Порошенко за 5 років. Він відмовлявся від проплачених дебатів. Все правильно. Чого ж прості дебати не влаштувати, послухати кожного та порівняти??? Чому ж ні??? Зробити прямий ефір, щоб нічого не врізали з сюжету, як в цивілізованому світі.. ну і щоб не було ведучих як Скобеєві, що одним дають слово а другого перебивають. Нейтрального ведучого взяти, чи по одному з кожної сторони.
Ганс до Валентина Показати IP 2 Квітня 2019 19:44
Так ти скобєєвих дивишся!?? Ах сєпари! А ну марш на "Прямий" на новини!
Виборець Показати IP 2 Квітня 2019 19:42
а заробляти та красти на війні доречно?
Навуходоносор Показати IP 2 Квітня 2019 19:44
Отказался от "собачьих боев", но сделал жизнь собачью для миллионов людей. За пять лет первопристольный не только постарел, его лицо - отпечаток нездорового стиля жизни, а не ночных бдений о том, как улучшить жизнь людям. 22 апреля в день рождения так называемого вождя пролетариата его надо отправить с почестями на заслуженный отдых, не дожидаясь пенсионного возраста. Никаких персональных преследований и судилищ! Надо только национализировать всю его собственность, арестовать все активы за рубежом нажитые "непосильным трудом" и вернуть их в страну. Назначить бывшему президенту пенсию в 1600 гривен в месяц, лишить субсидий на газ, запретить пожизненно занимать любые должности в государстве, кроме работы охранника в супермаркете. То-есть уравнять в правах с большинством народа. Роскошный особняк под Киевом, построенный в стиле вашингтонского "Белого дома", оставить его семье, пусть владелец оплачивает услуги на его содержание из собственной пенсии. Каждому по делам его, как говорится в Книге книг...
лучанка Показати IP 2 Квітня 2019 20:12
" Собачі бої"... Як самокритично.
Всезнайко до лучанка Показати IP 2 Квітня 2019 21:28
Свинячі краще йому підходить...
123 Показати IP 2 Квітня 2019 20:23
Порівняли ситуацію 2014-го з 2019-тим. Це зовсім різні речі. Не маніпулюйте!
Упс! до 123 Показати IP 3 Квітня 2019 11:48
Точно -стало гірше за найгірше життя. Ото ж -свиня має відмовитися від бою... Ганьба злодюгам на крові!
Тор Показати IP 2 Квітня 2019 21:18
Без образ, але порошенко більше схожий на свиню, а не собаку. Вибачте, на хряка.