USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку посилять мобілізаційні заходи

13 Травня 2015 16:37
Мобілізація – надважлива тема, а з реалізацією завдань 5-тої черги на Волині не все гаразд.

Про це йшлося під час засідання ради оборони області, що відбулося сьогодні, 13 травня, - повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Завдання 5-ї черги, враховуючи попередні «борги» (адже завдання 4-ї черги теж не були виконані на всі сто), - 954 військовозобов’язаних. Із них, зі слів тимчасово виконувача обов’язків військового комісара обласного військкомату Романа Кулика, - 79 офіцерів.

Також волиняни повинні поставити для оборони держави 22 одиниці техніки.

Попри те, що 5-та черга мобілізації триває не один день, завдання виконали лише на 32%. Якщо оперувати цифрами, то до військових частин спрямували 302 особи, з яких 52 – офіцери.

- Якщо оцінювати результати роботи в рамках четвертої хвилі мобілізації та порівнювати з п’ятою, то ми працюємо незадовільно, - звернувся до присутніх голів райдержадміністрацій голова Волинської ОДА Володимир Гунчик. – Незадовільно! Хочу почути голів райдержадміністрацій, аби зрозуміти, в чому ж причина. Не бачу сьогодні важливіших завдань, аніж будівництво фортифікаційних споруд та мобілізація. За цим - збереження незалежності країни та безпека людей.

Зі слів керівника області, причини практично однакові в кожному районі: низький рівень свідомості громадян, які цинічно нехтують виконанням громадянського обов’язку й уникають мобілізації.

Відтак, є прогалина і в роботі щодо розшуку так званих бігунів. Статистика – яскраве тому свідчення: тисяча 80 подань до розшуку, при цьому знайшли лише 26 осіб.

Окрім того, недопрацьовують і представники влади: так, ще мають місце випадки, коли місцеве самоврядування, зокрема сільські та селищні голови, не бажають виконувати мобілізаційні обов’язки, визначені законодавством.

До голів райдержадміністрацій у керівника найвищої виконавчої гілки влади в області також були зауваження, до того ж – суттєві, позаяк цифри добре ілюструють роботу щодо реалізації мобзавдань або ж її відсутність.

У Володимир-Волинському районі, де й раніше процес мобілізації давався нелегко, завдання 5-ї черги виконали на 9%, в Іваничівському – на 10%, Старовижівському – на 14%, Луцькому районі – на 15%, Турійському – на 17%, Ковельському – 18%. При цьому на Горохівщині ситуація зовсім інша: мобілізаційне завдання виконали на 92%.

Загалом на території об’єднаного горохівсько-локачинського комісаріату показник становить 75%. 85% виконання у Маневицькому районі. Трохи менша цифра у маневицько-любешівського комісаріаті – 69%. 46% - результат роботи влади та військових комісарів на Ківерцівщині.

«Активізувати роботу в Луцьку», - так окреслив завдання представникам влади обласного центру голова облдержадміністрації. З таким проханням він звернувся і до Нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова.

Окрім того, Володимир Гунчик доручив посилити роботу щодо застосування адміністративного впливу стосовно тих, хто ухиляється від мобілізації. Також наголосив: слід попрацювати й щодо фахового наповнення лікарських комісій, мовляв, якщо в райони слід відправити медиків із обласних закладів, - такий варіант неодмінно розглянуть.

Також, на думку голови облдержадміністрації, варто посилити й інформаційну роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
а интересно Показати IP 13 Травня 2015 16:57
здоровые быки в униформе с блок поста Венское по сбору денег в никуда тоже призываются или автомайданы тоже будут призыватся или они со своими побратимами летом на свитязе или таможне важнее
1 Показати IP 13 Травня 2015 17:12
Володимире Гунчику, якщо у вас надзвичайно високий рівень громадянської свідомості - подайте приклад. Йдіть в АТО. Захист держави важливіший за керівництво областю. Якщо що - в останню путь проведемо громадою.
Анатоль_ до 1 Показати IP 13 Травня 2015 19:42
Гунчик міг би хоча б сина відправити в АТО для прикладу!
Лучанин до Анатоль_ Показати IP 13 Травня 2015 20:14
Боярським дітям не положено. Навіщо їм їти коли є ми?
АТО до Лучанин Показати IP 13 Травня 2015 23:15
24 червня пропоную зробити облаву на ледарів що прийдуть на Театральний майдан. Особливо хто дуже хоче бути депутатом
Лучанин до АТО Показати IP 14 Травня 2015 00:24
Як підсумок ми підемо по хуліганці, а панове депутати і кандидати - піар отримають.
Анонім до Лучанин Показати IP 14 Травня 2015 01:22
Краще по хуліганці, чим обувати керзачі.
Оля до Анатоль_ Показати IP 18 Травня 2015 19:39
Биків рожевощоких з міської ради пора брати, а то на вибори перші повилазять усіх розіпхавши.
світлана Показати IP 13 Травня 2015 17:51
і чому в цивілізованому світі забули що таке служити в армії а нашим людям хочеш не хочеш іди коли в нас 2015 рік настане і як робити щоб в армії служили лише ті хто хоче
2 Показати IP 13 Травня 2015 17:52
чому призивають лише 35-50 річних. А ті кому 20-35 получили білі квитки і тепер п'.ють, гуляють по барам і нічого не переживають. Всіх на перекомісію. Пити і гуляти здорові. Значить в армію всіх, а не тіх які офіційно працюють і кормлять свіої сім'ї та дітей. Гунчик! подайте лист до Верховної ради та Президенту . Підніміть цю проблему. І буде 100 % мобілізаційний план.!!!!!
1 до 2 Показати IP 13 Травня 2015 19:35
То по-вашому ті кому 20-35, не працюють офіційно і не кормлять сім'ї??? Йди в АТО писака, і буде план 100%.
дістало Показати IP 13 Травня 2015 18:37
тов.Гунчик,подивіться що кожної ночі робиться біля нічних клубів,точніше Опери. Туди будь-ласка завітайте старшим групи і повручайте повістки.А то тільки тарифи вміете піднімати,та ще де,на Волині за воду.Досить піаритись,як на автозаводі все промах..,так і тут позоришся.
воєнком до дістало Показати IP 13 Травня 2015 23:12
РОМАНЮК МІГ БИ ПРОДАТИ ОДНУ ХАТУ В КОРЧАХ ЗА ЗЕЛЕНИМ ГАЄМ І КУПИТИ ТАНК ДЛЯ СВОГО СИНА ДОБРОВОЛЬЦЯ.
777 Показати IP 13 Травня 2015 18:52
добровольчі батальйони розформовують, а неосвідчених юнаків на мясо. По новому
Лучанин до 777 Показати IP 13 Травня 2015 20:17
Добровольчих бояться, бо солдат може сказати, що "мав інтимну близькість з їхніми устами" і не слухати наказу. А коли служиш по мобілізації, чи ще гірше контрачом, то ти "дурник" на його скидають, що хочуть бо знають, що ти нічого не зробиш і не доведеш.
Хороший лучанин Показати IP 13 Травня 2015 20:54
До біса йдіть зі своєю бранкою. Я до ЗСУ, якими керує російський покидьок ригоанал Муженко, не піду. На юг ідіть!
сказано як в воду п. Показати IP 13 Травня 2015 21:15
низький рівень свідомості громадян, які цинічно нехтують виконанням громадянського обов’язку й уникають мобілізації.Всі свідомі комунисти нас несвідомих за 25 років обікрали а тепер за вашу честь та гідність різних розмірів ще дітей на мясо переробити хочете щоб вашим по европейські жити не заважали
Анатоль_ до сказано як в воду п. Показати IP 13 Травня 2015 22:49
Нам з панею Наталею Семенівною дуже твій нік сподобався. Ти не соромся, не став крапку. Пиши як є наспавді коли ти,друже, це у воду з себе газ випускаєш!
патріот до сказано як в воду п. Показати IP 14 Травня 2015 12:05
Ви все сплутал тим висловлюванням "свідомість"! Одна свідомість, що дюди йдуть і гинуть, а друга, що в інших через ту війну статки зростають, а всі начебто громадяни, свідомі українці! Відчуваєте різницю?!
Волиняни Показати IP 13 Травня 2015 21:17
Треба дати позитивний приклад Хай йдуть спочатку чиновники прокурори судді злодійські менти потім підуть трактористи !
громада до Волиняни Показати IP 14 Травня 2015 12:08
Гунчик батальйон держслужбовців коли зформує? А то все сільських голів лякає, а сам лише командувати, накази віддавати?! Люди не сліпі і висновки роблять!
Анонім Показати IP 14 Травня 2015 00:32
Та хочуть,щоб 35-50-річних побільше повідстрілювали,щоб пенсію не платити потім.Нема людини-нема проблеми.
Vestal Показати IP 14 Травня 2015 12:05
"Цинічно нехтують",а як назвати курс долара і відповідно ціни які нарулили владці і нетреба списувати на АТО.ПАТРИОТИЗМ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗА МЕЖОЮ БІДНОСТІ .
працівник Показати IP 14 Травня 2015 22:43
Люди, ви хоч раз розносили повістки? Спробуйте, а то тексту дуже багато! Поховалися за юбки, на заробітках начебто, телефону нема, влада - погана, я манав то все, з себе почніть, а потім про решту.
ого до працівник Показати IP 15 Травня 2015 00:03
А ти з окопу тут пишеш?
Лучанин до працівник Показати IP 15 Травня 2015 13:18
І повістки розносив, і в поховальних командах був, і 200 тих привозив до Луцька, і вже встиг навіть демобілізуватися, але тексту тут багато пишу, і що влада погана в тому числі.
працівник до ого Показати IP 15 Травня 2015 07:09
В мене окопи з паперу
працівник до ого Показати IP 15 Травня 2015 07:09
Поки що!
Громадянин Показати IP 15 Травня 2015 12:47
Зробіть націоналізацію всього що накрали за 23 роки, тоді люди підуть захищати Батьківщину!
Лучанини до Громадянин Показати IP 15 Травня 2015 13:21
А Ви вірите, що після націоналізації воно стане нашим?
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 17:14
Так вірю, якщо ми будемо МИ!