USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку зник студент із Зімбабве. Фото

4 Грудня 2018 14:50
Студент із Зімбабве Ґіфт Дьюб, який навчається на факультеті комп'ютерних наук та інформаційних технологій Луцького НТУ, пішов з гуртожитку, де проживає, ще 1 грудня та досі не повернувся.

Про це інформує Район.in.ua.

28-річний Ґіфт (Gift Thamsanqa Dube), вчиться на третьому курсі Луцького НТУ та проживає в гуртожитку №1 ЛНТУ на вул. Даньшина,8.

«Гіфт нормально вчився. Напередодні розійшовся з дівчиною. У суботу вийшов з гуртожитку, сказав що пішов прогулятись. Не взяв з собою документів, тільки паспорт своєї країни.

Востаннє його бачили на вул. Ярощука, 30, в гуртожитку №3 СНУ. Він сказав друзям, що повертається в свій гуртожиток. Говорив про стрес, про те що йому треба подумати і очистити свій розум. Вийшов близько 22 години 1 грудня й досі не повернувся», - розповіли друзі.

За словами товаришів, Гіфт був одягнений у чорну шкіряну куртку, темно сірі штани і червоні кросівки

Якщо хтось бачив молодого чоловіка просять зателефонувати за номерами 098 019 0347 (Зеті), 095 813 8348 (Світлана).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Заяву Показати IP 4 Грудня 2018 14:57
в поліцію пишіть - хай шукають! Те що вже дівчата в фейсбуці писали, що поліція сказала "ми не займаємося пошуком іноземців" - фігня якась. Хай реєструють заяву і дають отаку дурну письмову відповідь. Якщо людина офіційно і легально перебуває в Україні, значить вона і під захистом правоохоронних державних структур, а отже якщо щось трапилось, то хай роблять свою роботу, а не відфутболюють.
Напевно Показати IP 4 Грудня 2018 14:59
пішов за бананами і заблукав.
Олена до Напевно Показати IP 4 Грудня 2018 15:49
Це взагалі не смішно про банани... Людина пропала. Це звичайний студент, молодий хлопець. Сподіваюсь знайдуть живим та здоровим!!!
дуже до Напевно Показати IP 4 Грудня 2018 15:54
смішно і привід для жартів офігенний, коли пропала людина в чужій країні, за тисячі кілометрів від дому, ще й в місті, де повно расистськи настроєних відморозків.
Тю до дуже Показати IP 4 Грудня 2018 17:03
а нема чого їздити куди не треба, хай би сидів в своєму зімбабве і не рипався
Хумор до Напевно Показати IP 4 Грудня 2018 16:05
Яке примітивне почуття гумору, точніше здеградоване і атрофоване почуття гумору...
не хохол до Напевно Показати IP 4 Грудня 2018 17:29
а про зниклих українців в чужих країнах кажуть пішов шукати САЛО
Інна до Напевно Показати IP 4 Грудня 2018 18:51
Це якесь недолуге мислення такої ж недолугої людини!!!!
Євробидло Показати IP 4 Грудня 2018 15:07
Знову дівчина кинула і т.д.. і т.п...
Олена Показати IP 4 Грудня 2018 15:27
Шкода хлопця швидше б знайшовся. І не треба так через любов стрес життя продовжується після дощу завжди веселка!!!! Не треба з головою ніколи в любов бо нічого з цього хорошого не буде любіть життя
Коханочка Показати IP 4 Грудня 2018 15:29
А скільки жінок кидають чоловіки то це бумеранг тільки нажаль на інших хлопців. Жінки ще важче переносять розлуку, бояться самотності і живуть в більшості з зрадниками і тепрлять образи.
Україна Показати IP 4 Грудня 2018 15:37
ЇЗДИВ ВІН ПОСТІЙНО НА ТАЦЧІ
Мммм Показати IP 4 Грудня 2018 20:12
Читаю ці відгуки і думаю, які українці "добрі і щирі".