USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У ДТП на Волині травмувалося 4 людини

28 Грудня 2012 09:48
Через складні погодні умови та неуважність водіїв травмуються люди.

Про це повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

Близько 15:20 у селі Лішня Іваничівського району 43-річний водій, керуючи автомобілем Opel Vivaro, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку через що «врізався» в припаркований автомобіль УАЗ, який стояв на узбіччі.

Унаслідок автопригоди пасажир автомобіля УАЗ отримав незначні тілесні ушкодження.

А о 12:00 у чергову частину Локачинського РВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення від чергового нововолинського міськвідділу про те, що на автодорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне у селі Війниця Локачинського району сталася дорожньо-транспортна пригода. При виїзді на місце події було встановлено, що 34-річний водій автомобіля Citroen Jumpy, за попередніми даними, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого авто з’їхало у кювет. Унаслідок автопригоди 55-річна пасажирка автомобіля отримала тілесні ушкодження. Після надання першої медичної допомоги у Нововолинській ЦРЛ відпущена додому.

Окрім того, близько 9-ї години ранку водій автомобіля Volkswagen Passat, рухаючись зі сторони Луцька в напрямку Володимира-Волинського, у селі Забороль Луцького району не врахував дорожню обстановку та, за попередніми даними, не впорався з керуванням, а відтак виїхав на зустрічну смугу руху, де авто зіткнулося з ЗАЗ-110557, за кермом якого був 41-річний чоловік. Після зіткнення автомобіль ЗАЗ з’їхав у кювет і перекинувся. Унаслідок ДТП водій та пасажир автомобіля ЗАЗ отримали тілесні ушкодження та були доставлені в лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus