В Україні започаткували військову освіту
Військову освіту громадян започаткували в Україні, аби на етапі виникнення ризиків воєнних дій, суспільство було готове до них і до ведення партизанської війни, - інформує Еспресо.TV
Про це повідомив заступник міністра оборони, адмірал Ігор Кабаненко. "Цей проект лише започаткований. Йде відпрацювання програм. Які етапи цієї підготовки: буде певний селективний підхід, бо не можна однаково до всіх відноситися. Буде первинна підготовка. Буде потім обрання людей для наступних етапів", - сказав він. Адмірал навіть навів приклад колись популярних норм ГТО, що давало можливість готувати людей до різних ситуацій.
"Люди на Донбасі мають мати навички: як ідентифікувати міни, як укритися на різних місцевостях. Цю систему підготовки треба вводити. А ми хочемо в цій системі врахувати найкращий міжнародний досвід, щоб вона мала найкращу ефективність", - сказав він. І додав: "Треба, щоб люди знали хоча б ази військової підготовки, наприклад, для того, щоб вести партизанські дії". "Треба на етапі виникнення ризиків навчитися бути до них готовими", - підкреслив військовий.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив заступник міністра оборони, адмірал Ігор Кабаненко. "Цей проект лише започаткований. Йде відпрацювання програм. Які етапи цієї підготовки: буде певний селективний підхід, бо не можна однаково до всіх відноситися. Буде первинна підготовка. Буде потім обрання людей для наступних етапів", - сказав він. Адмірал навіть навів приклад колись популярних норм ГТО, що давало можливість готувати людей до різних ситуацій.
"Люди на Донбасі мають мати навички: як ідентифікувати міни, як укритися на різних місцевостях. Цю систему підготовки треба вводити. А ми хочемо в цій системі врахувати найкращий міжнародний досвід, щоб вона мала найкращу ефективність", - сказав він. І додав: "Треба, щоб люди знали хоча б ази військової підготовки, наприклад, для того, щоб вести партизанські дії". "Треба на етапі виникнення ризиків навчитися бути до них готовими", - підкреслив військовий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
невоевавший
Показати IP
19 Серпня 2014 11:21
І не правильно! Давно це треба було робити! Норматив з фізпідготовки повинен бути один д ля усіх- крос 3км.-12хв., отжимання в упорі лежачі-40разів., підтягування на перекладині 14разів, під"йом переворотом-8 разів. Усе населення повинно виконувати нормативи викладені у Настанові з фізпідготовки у ЗСУ поголовно!
Лучанин до невоевавший
Показати IP
19 Серпня 2014 14:22
Норми мають враховувати вік людини... Фізуха в ситуаціє на Донбасі не головне... навіть другорядне,..
Головне знати - ази військової справ, частково тактики ведення бою, ведення партизанськиої війни, та вміння виживати в екстримальних умовах...
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.