Володимир-Волинський зустрічатиме 100 демобілізованих бійців
100 демобілізованих бійців реактивного артилерійського дивізіону 14 ОМБ прибудуть у ніч з 31 березня на 1 квітня, о 01:23, потягом у Володимир Волинський, – інформує «БУГ».
Нагадаємо, днями місто зустрічало перших 70 бійців, які повернулися додому із зони АТО.
Приходьте зустріти наших героїв!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, днями місто зустрічало перших 70 бійців, які повернулися додому із зони АТО.
Приходьте зустріти наших героїв!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На Волині провели в останню дорогу воїна Олега Москалюка
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
