USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Волиняни записуються у Національну гвардію

16 Березня 2014 21:00
Понад півсотні громадян лише впродовж другої половини дня 16 березня добровільно зголосилися до лав Національної гвардії на Волині.

Про це IA ZIK повідомив старший помічник начальника штабу військової частини 1141 Сергій Боярський. Як відомо, від сьогодні з обіду в мережі Інтернет оприлюднено контакти вербувальних служб до лав Національної гвардії, що створюється на основі внутрішніх військ МВС. Зокрема Волинь входить до зони відповідальності Західного територіального командування.

Записатися до лав Нацгвардії на Волині можна за телефонами:
(050) 673 05 70
(0332) 28 12 76

Нагадаємо, що 13 грудня нинішнього року Верховна Рада України ухвалила закон про створення Національної гвардії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 21:07
1) З такими полу.ду.ками в керівництві держави та п..дурками в керівництві області нехай своїх дітей записують ... 2) опоздриція волала що на майдан збиралось понад мільйон люду думаю цих людей достатньо для гвардії ідіть записуйтесь ГВАРДІЙЦІ :) 3) крим коли будете повертати???
Батько Показати IP 16 Березня 2014 21:13
Я вважаю нами керують нормальні, мудрі люди, на відміну від папєрєднікав. В гвардію треба записуватися усім чоловікам, щоб Росія бачила, що легкої прогулянки не буде. Чим більше людей піде у військо - тим менше шансів, що буде війна.
Анонім до Батько Показати IP 16 Березня 2014 21:17
1) нормальні люди не прої--балиб крим... 2) Нормальні люди вже місяць при владі кадрові рішення побачили??? чи вам засліпило???? а може й якусь програму реформ побачили??? а да я ж забув нам весь час хтось заважає....
Анонім до Анонім Показати IP 16 Березня 2014 22:32
1000000%.ПРавильна думка.Думаю що вже багато хто зрозумів хто дорвався до корита,до влади-ще гірша банда як була.Домайданились-хай самі воюють
Анонім до Батько Показати IP 16 Березня 2014 22:28
А війни не буде.а якщо хочете помирати за Яцика.Кличка чи Яроша- то вперед-кулю в лоб.******
роман до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 10:47
ананій, ти рабом народився - рабом і здохнеш,Ти "трохи" нерозумієш, ми помирати готові за Україну, за ідею, а не за лідерів, це у вас комуняцкіх даунів культ особистості.Порада тобі, якщо ти на території України то їдь в росію, тобі там буде спокійніше.щасливої дороги.
Igorock до Батько Показати IP 16 Березня 2014 22:34
"Нормальні", "мудрі" люди сьогодні вирішили ще більше скоротити соціалку, щоб виділити 7 мільярдів на фінансування "національної гвардії" . За це задріпане військо будуть розплачуватися найбільш незахищені верстви населення - пенсіонери та інваліди.
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 21:21
ЗАЯВА КЛИЧКА "Українська армія має охороняти кордони країни у відповідності до сьогоднішньої ситуації та рішуче реагувати на будь-які загрози проникнення російських вояків на територію України. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко під час перебування на прикордонному відділі «Гірськ» на Чернігівщині." ТОБТО ТЕПЕРІШНЯ ВЛАДА ВЖЕ НЕ ВМЗНАЄ КРИМ УКРАЇНОЮ..... КРИМ ПРОДАЛИ НА ДОПУСК ДО ВЛАДИ В УКРАЇНІ..... СЛАВА ГЕРОЯМ... ІДІТЬ В ГВАРДІЮ САМІ.!!!
а123 Показати IP 16 Березня 2014 21:25
ідіть вжо.. перепрошую гвардію самі!!!!! і вояків з мегафонами не забудьте....
SVV Показати IP 16 Березня 2014 21:34
Для чого, туди писатись? Захищати нових депутатів, які нічого не роблять, тільки пиз**ть? У ВР потрібні молоді, освідчені, неспорчені люди.
Большего идиотизма Показати IP 16 Березня 2014 21:37
Большего идиотизма я не видел, записываться в армию по телефону... Если правду "запахнет жареным" кер вы тех телефонных хероев найдете...
Защитим Показати IP 16 Березня 2014 21:40
За Таруту, Рабиновича, Коломойского и Григян/Тимошенко... Стоп, я что в Израиле?
1 Показати IP 16 Березня 2014 21:44
це служба по контракту 1800 гр зарплата вік до 30 років
Анонім до 1 Показати IP 16 Березня 2014 22:33
Фігура з трьох пальців-і ви ще вірите в казки.Смішно..
007 Показати IP 16 Березня 2014 21:46
Шановний скоро вибори, і ви спокійно без тиску зможете виявити своє волевиявлення!!! А ця влада ненадовго...А захищати країну треба нам,простим людям,потрібно нам від влади требувати,навіть вимагати перекрити цю чортуву газову трубу,з окупантами не торгують,а саме слабке місце путіна це його смирдючий газ,заберемо в нього газ він сам відасть Крим і ще кусок Росії запрупунує за свій ванючій газ... А ле саме печально що наша влада неперикриє свою кормушку бо вони на цьому газові заробляють мільярди!!!
Igorock до 007 Показати IP 16 Березня 2014 22:42
Ага, вибори під дулами автоматів "нацгвардії" та "правого сектору", ви самі вірите в нормальність та безпристрастність таких виборів. Вже зараз зомбують громадян усілякими брехливими рейтингами, де Порошенко начебто перемагає з величезним відривом.
Анонім до 007 Показати IP 16 Березня 2014 22:44
А З КОГО ВИБИРАТИ НА ВИБОРАХ? Відмовитись від російського газу? Та, будь-ласка, тільки інші країни, що тримаються такого курсу, вже давно впроваджують у себе альтернативні джерела енергії. А в нас це не вигідно, бо на цьому не вкрадеш.
Партія5 Показати IP 16 Березня 2014 22:34
ttp://www.youtube.com/channel/UC7IkW1jdMEZNIILyf0DncAw
лот Показати IP 16 Березня 2014 23:07
Краще орати чим воювати.Ви розумієте це дебіли.
ІванКо Показати IP 16 Березня 2014 23:20
Я пригадую як в мирний час наші військові (зауважу - "професійні") під час своїх навчань "трощили" все наліво і направо, і можу лише припустити, що нароблять ці Гвардійці з чотирьох тижневими курсами...))) Це жарт звісно. А якщо бути серйозним, то єдине, що може зараз зробити українська влада - це молити в європейців та американців про введення економічних санкцій щодо Росії, а головне персонально до нащадків їх чиновників та можновладців. Цього вони справді бояться. Хто захоче повторити долю яника молодшого - (крав-крав і все арештували). А в них таких сашків не менше, повірте. Для прикладу: як думаєте, чи справді такі вже розумні сини Сергія Іванова (Голови адміністрації Путіна), яким недалеко за 30, а вже Голови Правлінь одних з найпотужніших банків та страхових в Росії, та мають значний бізнес в Європі? А ваша Гвардія, так хіба що для самозаспокоювання. І американці з НАТОвцями ніколи не введуть в Україну свої війська. А авіаносці ввели в Чорне море не для того, щоб Росію налякати, а щоб хоч трішки своїх східноєвропейських партнерів заспокоїти, балтійців, поляків. А про Крим забудьте. Все. Щонайменше на років 20-30. Доки самі носа не натовчуть.
ІванКо (p.s.) Показати IP 16 Березня 2014 23:25
Про Крим та східну Україну варто було думати коли "на ура" мовні закони мкасовували, що навіть непрофесійним поітикам було зрозуміло, розколять Україну. Це ж саме головне було в той час, з пустою казною.
Андрій76 Показати IP 17 Березня 2014 01:55
Я погодився б записатися у цей цирк ( тобто гвардію) якби з правої сторони від мене був би боксер(Кличко),а з лівої-кролик(Яценюк). Тоді б я дійсно бачив,що у цих так званих політиків слова не розходяться з ділом і ми разом захищаємо НАШУ УКРАЇНУ...А в іншому випадку знаючи що вони цього ніколи не зроблять я не збираюся бути для цих дибілів"гарматним м"ясом"і нікому не раджу...
їм Показати IP 17 Березня 2014 09:39
Всі дебіли - гоп до кучі. Буде гвардія.
я Показати IP 17 Березня 2014 12:57
пишу тим,хто висловив сій дебілізм або деблоїдизм (інакше не можу назвати),в вище написаних коментарях.Ви "герої"тільки в барах можете воювати і тут на клавіатурі,коли ще мозги після дурману знову не прийняли нової дози- порції.Ви є непотріб для суспільства,сміття,від якого потрібно очищатись.З вас користі,як не було,так і не буде,ні в суспільстві ні в сім'ї.Вам потрібні мішки доларів,але притому,щоб палець об палець не вдарити.А країну є кому захистити і вони будуть її захищати,бо це притаманне громадянам України,а не пристосуванцям.
колишній гвардіець до я Показати IP 17 Березня 2014 15:48
Підтримую Ваші слова серце кров"ю обливаеться коли бачиш що робиця в Україні.Сьогодні насилу знайшов В/Б і записався в ГВАРДІЮ.
007 до я Показати IP 17 Березня 2014 17:02
Це дійсно правда,країну є кому захищати,яника швиденько вигнали,патріотів хватає,а хто хоче в рашу можу особисто квиток купити за власні кошти в одну сторону!!!!