USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Завтра у Луцьку перекриють центральні вулиці

10 Вересня 2015 13:37
У зв'язку з проведенням робіт з ремонту дорожнього покриття завтра, 11 вересня, з 09.00 до завершення робіт буде зупинено рух транспорту проспектом Волі (на ділянці дороги від вулиці Винниченка до Шопена), Перемоги (на шляхопроводі), вулицею Словацького (на відрізку від вулиці Богдана Хмельницького до Винниченка).

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради

Рух громадського транспорту буде здійснюватися суміжними вулицями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
лучани Показати IP 10 Вересня 2015 14:41
Який лох перекриває три головні вулиці міста в один день. Треба вночі робити такі вулиці.
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2015 15:06
В принципі, маразм мене вже давно не дивує, адже він понад усе! Як можна обрізати всі райони міста одночасно, та ще в робочий час (день)?
А до Лучанин Показати IP 10 Вересня 2015 17:18
А ще й в п'ятницю!
Anonymous Показати IP 10 Вересня 2015 15:15
Микола Я.................... , чи не ясно ще комусь?
той, що знає Показати IP 10 Вересня 2015 16:10
Мене найбільше вражає як масово та з яким розмахом почали робити вулиці перед виборами. Мабуть самі знаєте хто намагається побільше покласти в карман за рахунок таких робіт поки є ще доступ до кормушки.
водій. Показати IP 10 Вересня 2015 18:26
не робили -погано -роблять знову погано. це вже до псіхіатра.( пару днів можно і почекати.)
Андрій до водій. Показати IP 10 Вересня 2015 22:34
Можна і до псіхіатра, особливо тім лох@м які чекають ціле літо (пару днів) - гарячу воду, та виконання обіцянок обравших "водинтур"! Ви їх знову оберіть, вони вам будуть вдячні (психіатр - також)!