Абсолютний розгром: «Говерла»-«Волинь» 6:0. ОНОВЛЕНО

4 Травня 2014 18:50
У матчі 28 туру «Волинь» на виїзді зустрілася із ужгородською «Говерлою». Матч закінчився із рахунком 0:6 на користь ужгородців. Це 6 поспіль поразка нашої команди.

Матч ледь почався, а рахунок вже тішив ужгородців: 1:0. На 3-й хвилині Шацьких скористався помилками захисників і переграв Неділька. А на 29 хвилині ще один гол втрапив у ворота лучан: Акакпо головою заверши подачу з кутового і збільшив перевагу своєї команди: 2:0.
35 хвилина здивувала новим рахунком: 3:0. Фещук переправив м'яч у ворота, скориставшись передачею Шацьких зі штрафного.

Вже у другому таймі на 65 хвилині "Волинь" залишилася в меншості. Ігор Скоба отримав пряму червону картку і достроково пішов у відпустку. На 72 хвилині Резван Кочіш здорово відгукнувся на подачу Трухина і вколотив м'яч у сітку. Рахунок 4:0. Вже на 73-й хвилині Віталій Лисицький отримав філігранний пас від Буяльського, обіграв Неділька і послав м'яч у порожні ворота: 5:0. У додатковий час відрізнився Шарпар: 6:0.

Усі голи:

Нагадаємо, як і в жовтні минулого року перед матчем «Волині» й «Говерли», суперники сусідували у турнірній таблиці. Щоправда, цього разу відстань між ними була не два очки, а п’ять.

Після зимової перерви «Говерла» стартувала доволі активно – 2 перемоги і 2 нічиї. Але нині у підопічних Грозного, як і у «волинян», темна смуга. Вони програвали у трьох матчах поспіль, при цьому «ведмеді» двічі зазнали поразки у рідних стінах.

Поєдинок на ужгородському «Авангарді» розпочався о 17.00. Судила команди суддівська бригада на чолі із Олександром Івановим із Макіївки.