Двох волинян викликали до футбольної збірної України
ФК «Волинь» отримав повідомлення від Федерації футболу України про виклик двох півзахисників луцького клубу на навчально-тренувальний збір збірної команди України U-17 (гравці 1993 року народження).
До Києва поїдуть Олександр Марковець та Віталій Приндета. Збір триватиме з 4 по 11 лютого. За результатами тренувань, тренерський штаб визначить гравців, які у складі збірної візьмуть участь у міжнародному юнацькому турнірі.
Міжнародний чемпіонат відбудеться з 12 по 17 лютого в португальському місті Алгарве, - пише офіційний сайт ФК «Волинь».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До Києва поїдуть Олександр Марковець та Віталій Приндета. Збір триватиме з 4 по 11 лютого. За результатами тренувань, тренерський штаб визначить гравців, які у складі збірної візьмуть участь у міжнародному юнацькому турнірі.
Міжнародний чемпіонат відбудеться з 12 по 17 лютого в португальському місті Алгарве, - пише офіційний сайт ФК «Волинь».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.