USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Екс-нападник «Волині» приєднався до Кварцяного

15 Червня 2012 12:42
Колишній гравець луцької «Волині» Василь Сачко працюватиме у тренерського штабі Віталія Кварцяного, який нещодавно очолив «Кривбас» з Кривого Рогу.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Зауважимо, що бомбардир провів 5 сезонів у складі «хрестоносців», забивши у ворота суперників 63 голи. Опісля Луцька Сачко 4 роки грав за полтавську «Ворсклу», а в 2006-2008 роках захищав кольори криворізької команди.

Нині він приєднався до свого колишнього наставника Віталія Кварцяного, який, нагадаємо, тренує криворізький «Кривбас».

В інтерв’ю клубному сайту Сачко сказав: «Звичайно, я дуже щасливий знову надіти футболку «Кривбасу». Правда, тепер вже в іншому статусі. Доведеться звикати. Я радий, хлопці зраділи, багатьох знаю, з багатьма грав. Вони підійшли перед тренуванням - тепер, кажуть - все: дружба-дружбою, а начальник-начальником (сміється). Думаю, все у нас вийде».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
111 Показати IP 15 Червня 2012 22:54
Кварц скоро пів "Волині" перетяне у "Кривбас", тоді і подивимося, а Сачко мазила, через нього "Волинь" вилителіла свого часу в першу лігу, а він втік.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus