Гарячий волинський баскетбол. Новий сезон. ФОТО-, ВІДЕОРЕПОРТАЖ

26 Листопада 2013 11:06
Перша домашня гра: БК Лучеськ Університет - БК Хімік2. Новий склад команди, новий сезон!

Так, у неділю о 16-00 годині, на своєму майданчику, зустрічались: оновлена команда - БК Лучеськ - Університет та Южненський Хімік-2. Початок зустрічі був за господарями майданчику. Наші гравці вдало реалізовували свої моменти і на велику перерву йшли з перевагою в рахунку - 38:30, - про це йдеться в групі Волиньбаскету.

Після великої перерви гравці Хіміка почали нав'язувати швидкий командний баскетбол, з чим наші хлопці намагалися впоратися, незважаючи на те, що команда ще не зіграна. Пропустивши два ривки - один в середині 3-ї чверті, а другий - в кінцівці матчу, Хімік-2 все ж таки зумів здобути перемогу і залишити графу поразок з показником 0.

ФОТО, ВІДЕО - Proaction. Lutsk creative group

Лучеськ - Хімік-2 - 69:79 (23:17, 15:13, 19:27, 12:22)

Л: Співак (11 + 4 передачі), Шелуха (10 + 10 підбирань + 6 передач + 3 блок-шота), Шевцов (3), Швагринский (17), Тихонов (7 + 12 підбирань + 4 передачі) - старт; Моторчук (15 + 6 підбирань + 4 втрати + 3 блок-шота), Тютюнник (3), Браславский (2), Федоряк (1), Бедлінский (0)

Х: Сидоров (18 + 7 передачі), Бєліков (12 + 3 перехоплення + 4 втрати), Гончаров (3), Баранов (5), Петров (7 + 7 підбирань + 4 передачі) - старт; Балабан (22 + 6 підбирань), Карпук (12 + 5 підбирань), Липко (0), Унгурян (0), Вакарчук (0).