• EUR 39.15 39.45

«Карпати-2» у «Волині» виграли, а «Карпати» – програють?

8 Липня 2009 12:25
У важкій і напруженій грі луцька «Волинь» поступилася у товариській зустрічі дублю львівських «Карпат», хоча і вигравала 2:0. На черзі – матч з основою львівського клубу, – повідомляють «Волинські Новини».
У першому таймі гра тривала на зустрічних курсах, але довший час надійно діяли оборонці та воротарі обох команд. Здавалося, що суперники підуть на перерву без голів. Але іншої думки дотримувався гравець «Волині» Ярослав Кінаш, який підступно виконав штрафний удар і м’яч, зрикошетивши від газону, влетів у дальній кут воріт «Карпат» – 0:1.
Під час перерви в складі обох команд було проведено по кілька замін. І саме один з них, Юрій Дручик, якого партнери вивели на очне побачення з воротарем «Карпат», на початку другої половини зустрічі подвоїв рахунок – 0:2. Однак такий хід гри не зламав психологічно підопічних Романа Толочка і в подальшому голи забивали виключно «зелено-білі».
 На 60-ій хвилині Ігор Тістик вивів в прорив Павла Гордійчука, який вийшов сам-на-сам з кіпером і скоротив рахунок – 1:2. А за 11 хвилин автор першого голу «Карпат» проявив свої здібності асистента. 19-річний нападник у штрафному майданчику «Волині» віддав пас під удар Ярославу Свораку і той в один дотик пробив повз сенегальського кіпера волинян – 2:2.
Перемогу молодіжній команді «Карпат» приніс на 76-ій хвилині Антон Луцик, який забив красень-гол, вигравши очну дуель у Ндойє – 3:2. Наприкінці матчу суперники обмінялися гольовими моментами, але рахунок залишився без змін, – повідомляє ЗІК.
Нагадаємо, що вже 11 липня луцька «Волинь» зіграє товариський матч з основним складом львівських «Карпат».
Довідково:
«Карпати» (молодь) – «Волинь» (Луцьк) – 3:2 (0:1).
7 липня. Львів. Стадіон СКА. Сонячно. Температура повітря + 27 градусів.
Судді: Можаровський, Суряк, Пузанський (усі – Львів).
«Карпати»: Мартищук, Гірський (Родевич, 46), Гурський, Куцяба (Підвірний, 70), Женюх (Пшеничних, 46), Луцик (Задорожний, 83), Сагайдак (Родін, 72), Мартинюк (Тістик, 46), Габовда (Гудима, 55), Сворак, Фурта (Гордійчук, 60).
Тренер – Роман Толочко.
«Волинь»: Ндойє (Лисенко, 79), Луценко (Ковальчук, 46), Карковський, Шевелюхін (Циркуненко, 83), Ковалюк (Рубцов, 75), Шарпар (Марковець, 74), Кінаш, Акимов (Дручик, 46), Пічкур (Карасюк, 46), Піщур (Павлов, 25), Лопес (Дорошенко, 46).
Тренер – Віталій Кварцяний.
Голи: Кінаш, 45 (0:1), Дручик, 52 (0:2), Гордійчук, 60 (1:2), Сворак, 71 (2:2), Луцик, 76 (3:2).
Попередження: Ковалюк (30), Каркавський (40), Луцик (76).