Курилюк пообіцяв дати більше грошей на волинський футбол
На фінансування обласної програми розвитку футболу за останні 4 роки було виділено лише 8 тисяч гривень, попри те, що футбол є наймасовішим із видів спорту.
Про це йшлося під час зустрічі голови Волинської облдержадміністрації Олександра Курилюка з першим віце-прем'єром Федерації футболу України Олександром Бандурком, заступником директора виконавчого комітету Федерації футболу України Василем Забродою та президентом Федерації футболу Волині Василем Столяром, пише прес-служба Волинської ОДА.
На зустрічі говорили про проблеми та перспективи розвитку цього виду спорту на Волині.
Представники ФФУ відзначили область у числі лідерів, які активно розвивають жіночий та пляжний футбол, а також те, що аж 8 волинян представлені у різновікових збірних України з футболу.
Курилюк пообіцяв, що з наступного бюджетного року ситуація з фінансування програми розвитку футболу буде кардинально іншою.
За його словами, обласна влада має намір предметно переглянути і саму програму, і підходи до її реалізації, найперше у частині розвитку інфраструктури, будівництва футбольних полів на умовах співфінансування бюджетів різних рівнів із залученням спонсорів, а також співпраці із спортивними товариствами, де є чималі асигнування, але використовуються вони неефективно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час зустрічі голови Волинської облдержадміністрації Олександра Курилюка з першим віце-прем'єром Федерації футболу України Олександром Бандурком, заступником директора виконавчого комітету Федерації футболу України Василем Забродою та президентом Федерації футболу Волині Василем Столяром, пише прес-служба Волинської ОДА.
На зустрічі говорили про проблеми та перспективи розвитку цього виду спорту на Волині.
Представники ФФУ відзначили область у числі лідерів, які активно розвивають жіночий та пляжний футбол, а також те, що аж 8 волинян представлені у різновікових збірних України з футболу.
Курилюк пообіцяв, що з наступного бюджетного року ситуація з фінансування програми розвитку футболу буде кардинально іншою.
За його словами, обласна влада має намір предметно переглянути і саму програму, і підходи до її реалізації, найперше у частині розвитку інфраструктури, будівництва футбольних полів на умовах співфінансування бюджетів різних рівнів із залученням спонсорів, а також співпраці із спортивними товариствами, де є чималі асигнування, але використовуються вони неефективно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.