• EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

Молоді «волиняни» - за два бали до максимуму

Команди ДЮФЛ «Волинь» зіграли черговий тур дитячо-юнацької футбольної ліги України і здобули десять із потенційних дванадцяти очок. - йдеться на офіційному сайті ФК «Волинь».

У Чернівцях команда U-17 вже у першому таймі втратила три стовідсоткові нагоди забити, причому двічі нападники «Волині» не використали вихід віч-на-віч із голкіпером «Буковини». Ситуацію ускладнило вилучення Форсюка, які швидко схопив дві жовті картки, але згодом рефері зрівняв сили на полі, засвітивши червоне світло і перед буковинцем. Долю матчу вирішив гол Таланова, який добив м’яча після сильного удару Чернея. У результаті – перемога лучан з рахунком 1:0.

Команда U-15, якою у виїзній грі проти «Буковини», керував Дмитро Трефіловський, першою відкрила рахунок, але все ж втратила перемогу й привезла додому один заліковий бал – 1:1.

U-14 у Луцьку не мала проблем у грі з хмельницьким «Поділлям». Поєдинок тривав до першого забитого голу, після якого лучани повністю переграли гостей. Вихованці Володимира Мозолюка впевнено переграли суперника 3:0.

Найдраматичніший матч зіграла команда «Волинь» U-16. Лучани дуже розслабленими вийшли на цей матч і в старті пропустили два голи (один з них – на совісті голкіпера), щоправда, до 15 хвилини встигнувши сквитати м`яч. У грі господарі повністю переграли «Поділля» й у дургому таймі таки схилили шальки терезів на свою користь – 3:2.

Наступні два тури будуть дуже цікавими й вирішальними з огляду турнірної ситуації. Команди «Волині» зіграють із володимир-волинським BRW-ВіК та львівським УФК.