Серед волинської молоді найпопулярніший - футбол
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/11-27/3385-1u.jpg)
Майже половина спортивної молоді Волині займається футболом, волейболом та баскетболом. Про це розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Микола Зайченко під час обласної семінар-наради щодо стану спорту на Волині, - повідомляє 27 листопада репортер «Волинських Новин».
За словами Миколи Зайченка, на Волині дитячо-юнацькі спортивні школи відвідують близько дев’ятнадцяти тисяч юнаків та дівчат. Найпопулярнішими секціями виявились футбол (більше 5 тисяч вихованців), волейбол (майже 2 тисячі чоловік) та баскетбол (848 осіб).
Найменшою ж популярністю користуються зокрема стрільба, теніс, фехтування. Основною причиною є відсутність відповідного інвентарю, що, у свою чергу, спричинено недостатнім фінансуванням. Через це, вважає Микола Зайченко, не мають змоги розвиватись на Волині такі види спорту як дзюдо, бокс, велоспорт та інші.
Також начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА наголосив, що в області діє дев’ятнадцять спортивних шкіл, які не мають власного спортивного залу чи майданчика. Тому вони змушенні по можливості орендувати хоч якісь приміщення, які не завжди відповідають нормативам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами Миколи Зайченка, на Волині дитячо-юнацькі спортивні школи відвідують близько дев’ятнадцяти тисяч юнаків та дівчат. Найпопулярнішими секціями виявились футбол (більше 5 тисяч вихованців), волейбол (майже 2 тисячі чоловік) та баскетбол (848 осіб).
Найменшою ж популярністю користуються зокрема стрільба, теніс, фехтування. Основною причиною є відсутність відповідного інвентарю, що, у свою чергу, спричинено недостатнім фінансуванням. Через це, вважає Микола Зайченко, не мають змоги розвиватись на Волині такі види спорту як дзюдо, бокс, велоспорт та інші.
Також начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА наголосив, що в області діє дев’ятнадцять спортивних шкіл, які не мають власного спортивного залу чи майданчика. Тому вони змушенні по можливості орендувати хоч якісь приміщення, які не завжди відповідають нормативам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.