У Ковелі відбувся міжнародний турнір з плавання. ВІДЕО
У місті Ковелі на Волині два дні поспіль відбувалися міжнародні змагання – турнір з плавання, на який прибули понад 140 представників з Волині, Львівщини та Брестської області Республіки Білорусь.
Проведенням турніру ковельчани вшанували пам'ять заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича, ім’я якого присвоєне місцевій ДЮСШ, - повідомляє телецентр «Ковель».
На відкритті турніру учасників змагань привітали представники міської влади, колишній голова міськвиконкому Євген Поліщук, який разом з Євгеном Кондратовичем доклали багато зусиль, аби Ковель мав сучасний спортивний комплекс, де сьогодні проводяться представницькі змагання, в тому числі і міжнародного рівня.
Ідею такого турніру саме для дітей підтримала і родина Євгена Кондратовича.
«Ми всі зворушені, – каже дочка Кондратовича Ірина Міцкевич. – Минуло небагато часу з того дня як тато пішов у вічність, але справа саме головне жива. Люди працюють, продовжують і підтримують його справу».
Саме Євген Кондратович був засновником школи плавання у Ковелі. Кандидат у майстри спорту Олексій Чох – один із тих, кого привів у секцію Євген Кондратович. Нині Чох навчається в республіканському училищі фізичної культури, мріє про нові рекорди на плавальних доріжках і олімпійські старти.
Олексій Чох став переможцем турніру. Успішно виступили на змаганнях і інші вихованці ковельської школи плавання.
Обидві команди господарів посіли перші сходинки п’єдесталу у загальнокомандному заліку.
Переможці і призери отримали грамоти, медалі і кубки від організаторів змагань та родини Євгена Кондратовича.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Проведенням турніру ковельчани вшанували пам'ять заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича, ім’я якого присвоєне місцевій ДЮСШ, - повідомляє телецентр «Ковель».
На відкритті турніру учасників змагань привітали представники міської влади, колишній голова міськвиконкому Євген Поліщук, який разом з Євгеном Кондратовичем доклали багато зусиль, аби Ковель мав сучасний спортивний комплекс, де сьогодні проводяться представницькі змагання, в тому числі і міжнародного рівня.
Ідею такого турніру саме для дітей підтримала і родина Євгена Кондратовича.
«Ми всі зворушені, – каже дочка Кондратовича Ірина Міцкевич. – Минуло небагато часу з того дня як тато пішов у вічність, але справа саме головне жива. Люди працюють, продовжують і підтримують його справу».
Саме Євген Кондратович був засновником школи плавання у Ковелі. Кандидат у майстри спорту Олексій Чох – один із тих, кого привів у секцію Євген Кондратович. Нині Чох навчається в республіканському училищі фізичної культури, мріє про нові рекорди на плавальних доріжках і олімпійські старти.
Олексій Чох став переможцем турніру. Успішно виступили на змаганнях і інші вихованці ковельської школи плавання.
Обидві команди господарів посіли перші сходинки п’єдесталу у загальнокомандному заліку.
Переможці і призери отримали грамоти, медалі і кубки від організаторів змагань та родини Євгена Кондратовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.