У Нововолинську стартував баскетбольний сезон
У Нововолинську розпочався п'ятнадцятий чемпіонат Західного регіону України з баскетболу.
Представники нововолинського спортивного крубу «Олімп» вкотре представлятимуть своє місто у І лізі змагань у групі «Захід», інформує сайт Нововолинської міської ради.
Суперниками місцевих баскетболістів по підгрупі «Північ», до складу якої вони ввійшли, у сезоні 2010-2011 років є шість команд: костопільський «Меридіан», луцький «Волиньбаскет-94», рівненський «Водник – НУВГП», львівський «Ай-Тім», рівненський «БК-93 ОСДЮШОР», сарненський «Будсервіс».
На відміну від попереднього сезону, кількість учасників у підгрупі збільшилася на два спортивні клуби.
Календарні ігри проходитимуть у сім турів , кожен з яких складатиметься з двох матчів. І-й тур «олімпійці» пропускали, а другий провели на виїзді – у Костополі з рахунком 1:1 (81:64/ 60:77).
Перші домашні ігри, які традиційно є офіційним відкриттям баскетбольного сезону в Нововолинську, відбудуться 20-21 листопада.
У рамках цих матчів «Олімп» зустрінеться з фаворитами минулого сезону – командою «Будсервіс», яка стала у 2010 році чемпіоном І загальноукраїнської ліги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Представники нововолинського спортивного крубу «Олімп» вкотре представлятимуть своє місто у І лізі змагань у групі «Захід», інформує сайт Нововолинської міської ради.
Суперниками місцевих баскетболістів по підгрупі «Північ», до складу якої вони ввійшли, у сезоні 2010-2011 років є шість команд: костопільський «Меридіан», луцький «Волиньбаскет-94», рівненський «Водник – НУВГП», львівський «Ай-Тім», рівненський «БК-93 ОСДЮШОР», сарненський «Будсервіс».
На відміну від попереднього сезону, кількість учасників у підгрупі збільшилася на два спортивні клуби.
Календарні ігри проходитимуть у сім турів , кожен з яких складатиметься з двох матчів. І-й тур «олімпійці» пропускали, а другий провели на виїзді – у Костополі з рахунком 1:1 (81:64/ 60:77).
Перші домашні ігри, які традиційно є офіційним відкриттям баскетбольного сезону в Нововолинську, відбудуться 20-21 листопада.
У рамках цих матчів «Олімп» зустрінеться з фаворитами минулого сезону – командою «Будсервіс», яка стала у 2010 році чемпіоном І загальноукраїнської ліги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
NТоля
Показати IP
23 Листопада 2010 22:22
круто
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
Сьогодні 23:20
Сьогодні 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
Сьогодні 23:00
Сьогодні 23:00
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
Сьогодні 22:01
Сьогодні 22:01

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.