У «Волині» – знову новачок-іноземець
Новачком луцької «Волині» став 23-річний захисник сараєвського «Олімпіка» Мухамед Субашич.
Ще взимку за гравцем стежили представники «Ганновера» і дортмундської «Борусії», адже влітку його контракт з клубом закінчувався, – повідомляє allplayers.in.ua.
У квітні він продовжив угоду з клубом ще на рік, однак по закінченні сезону у нього з’явилося дві конкретні пропозиції від луцької «Волині» та італійського «Кальярі», і в результаті він вибрав «Волинь».
Субашич грав за боснійську молодіжку, а в листопаді 2010-го дебютував і в першій збірній країни в матчі проти словаків. Також раніше гравцем цікавилася «Рома».
З 2008 року він грає у вищій боснійській лізі у командах «Лакташі», «Олімпік», де встиг зіграти у 62 матчах, забивши 2 голи.
Під час югославських війн його сім’я перебувала в Німеччині, де він і почав освоювати футбольні ази.
Нагадаємо, раніше ряди «Волині» поповнили македонець Ванче Шиков, бразильці Майкон та Густаво та захисник київського «Динамо» Олег Допілка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ще взимку за гравцем стежили представники «Ганновера» і дортмундської «Борусії», адже влітку його контракт з клубом закінчувався, – повідомляє allplayers.in.ua.
У квітні він продовжив угоду з клубом ще на рік, однак по закінченні сезону у нього з’явилося дві конкретні пропозиції від луцької «Волині» та італійського «Кальярі», і в результаті він вибрав «Волинь».
Субашич грав за боснійську молодіжку, а в листопаді 2010-го дебютував і в першій збірній країни в матчі проти словаків. Також раніше гравцем цікавилася «Рома».
З 2008 року він грає у вищій боснійській лізі у командах «Лакташі», «Олімпік», де встиг зіграти у 62 матчах, забивши 2 голи.
Під час югославських війн його сім’я перебувала в Німеччині, де він і почав освоювати футбольні ази.
Нагадаємо, раніше ряди «Волині» поповнили македонець Ванче Шиков, бразильці Майкон та Густаво та захисник київського «Динамо» Олег Допілка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
МиколайЧИК
Показати IP
8 Липня 2011 11:55
Оце сміх, вибирав між Кальярі і Волинню.І не соромно таке писати.
У Ковелі спіймали п'яного водія за кермом Dodge
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
Готували теракт у центрі Києва й хотіли втекти до Росії через Білорусь: затримали двох агентів ФСБ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Замість газу в трубах – вода: лучанин залишив без газопостачання сусідів з двох під'їздів
Сьогодні 12:53
Сьогодні 12:53
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
У двох районах Волині триває гасіння пожеж на торф’яниках
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.