Україна - Франція 2:0. ФОТО. ВІДЕО

15 Листопада 2013 23:47
Перемогою збірної України завершився перший матч плей-офф відбіркового турніру Чемпіонату світу-2014 між національними збірними України та Франції.

Вже у першому таймі відчувалася перевага збірної України. Голи у складі синьо-жовтих забили у другому таймі Роман Зозуля та Андрій Ярмоленко, який реалізував пенальті. Наприкінці матчу арбітр Джюнейт Чакир показав червону картку захиснику збірної Франції Лорану Косцельни, трохи пізніше друге попередження отримав Олександр Кучер. Матч-відповідь зіграють у Парижі 19 листопада.

15 листопада 2013, 21:45, Україна, Київ, стадіон НСК «Олімпійський» 67732 глядачі.

Україна: 12. П'ятов, 3. Хачеріді, 17. Федецький, 5. Кучер, 13. Шевчук, 6. Степаненко, 21. Едмар (15. Безус, 77), 8. Зозуля (11. Селезньов, 86), 7. Ярмоленко, 14. Ротань, 10. Коноплянка (9. Гусєв, 90)

Запасні: 1. Коваль, 21. Худжамов, 16. Мандзюк, 20. Ракицький, 4. Тимощук, 2. Дедечко, 15. Безус, 18. Морозюк, 19. Сидорчук, 9. Гусєв, 22. Девич, 11. Селезньов

Головний тренер: Михайло Фоменко

Франція: 1. Льоріс, 3. Евра, 21. Косцельни, 22. Абідаль, 2. Дебюші, 14. Матюйді, 19. Погба, 7. Рібері, 11. Насрі (8. Вальбуена, 80 ), 9. Жиру (10. Бензема, 70), 20. Ремі (18. Сіссоко, 66)

Запасні: 16. Манданда, 23. Ландро, 5. Сахо, 12. Кліші, 15. Санья, 4. Мавуба, 6. Кабайе, 13. Граньє, 18. Сіссоко, 8. Вальбуена, 10. Бензема, 20. Пайе

Головний тренер: Дідьє Дешам
Попередження: Шевчук (37), Жиру (45), Федецький (70), Сіссоко (76), Кучер (90)
Вилучення: Косцельни (90), Кучер (90+5)
Голи: Зозуля (61), Ярмоленко (82, з пенальті)