Українці програли італійцям

30 Березня 2011 09:17
У вівторок, 29 березня, збірна України з футболу провела черговий матч у рамках підготовки до Євро-2012.
Суперником команди Юрія Калитвинцева була Італія, – пише Gazeta.ua.
Українські футболісти на правах господарів поля почали поєдинок активніше, і в першій половині першого тайму мали дві непогані можливості, щоб відкрити рахунок: спочатку Ракицький потрапив у штангу, потім воротар збірної Італії відбив удар Федецького.
А на 27-й хвилині Скуадра Адзурра досить несподівано відкрила рахунок – пасивністю оборони скористався Джузеппе Россі.
Такий розвиток подій вибив з колії збірну Україну, яка до перерви так нічого і не створила біля воріт Вівіано.
У другому таймі підопічні Калитвинцева спробували підвищити темп, але натрапили на в'язку гру італійців.
На 75-й хвилині гості залишилися в меншості після вилучення Гастальделло, але Україна не змогла скористатися даною перевагою. Більше того на 81-й хвилині Італія зусиллями Матрі подвоїла перевагу. Відповісти хоча б голом престижу українська команда не змогла.
Таким чином, Україна шостий раз у своїй історії програла збірній Італії. Загальний рахунок – 2:12 на користь чотириразових чемпіонів світу.