• EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

«Волинь» розгромила аутсайдера Першої ліги

12 Жовтня 2019 20:57
Луцька «Волинь», забивши двічі наприкінці першої половини гри та на останніх хвилинах другого тайму, впевнено перемогла одного з аутсайдерів Першої ліги «Черкащину» – 3:0.

Матч 13 туру відбувся 12 жовтня на стадіоні «Авангард».

Рахунок у матчі на 39 хвилині після розіграшу кутового відкрив Хагназарі – 1:0.

А через 4 хвилини Кожанов ударом з-за меж штрафного подвоїв перевагу «Волині» – 2:0.

У другому таймі наприкінці третій гол забив Карпенко - 3:0, відтак лучани святкували впевнену перемогу.

Вже невдовзі очікуйте розширений фоторепортаж з матчу на електронних сторінках Інформаційного агентства Волинські Новини.