• USD 39.75 40.09
  • PLN 9.72 9.92

«Волинь» переграла «Нафтовик-Укрнафта» - 3:2

30 Березня 2010 10:47
Луцька «Волинь» у матчі 20 туру першості України у першій лізі здобула вольову перемогу в охтирського «Нафтовика» з рахунком 3:2.

Гра відбулася 29 березня в Охтирці. Рахунок у матчі відкрили господарі – це Вітер реалізував пенальті, призначений вже на 10 хвилині гри. Аби змінити хід матчу тренер лучан Віталій Кварцяний уже в перші 20 хвилин провів дві заміни – Годований змінив Лісового. А новобранець, бразилець де КостаЄвгена Павлова. Цікаво, що бразилець не дограв до кінця матчу, бо його у другому таймі замінив Гошкодеря.

«Волинь» зрівняла рахунок на початку другого тайму – відзначився Лопес. Утім, кінцівка матчу на 84 хвилині господарі вийшли вперед. «Кварцянері» зуміли зібратися і двічі вразити ворота сумчан. Це зробили Олег Герасим’юк та Олексій Курілов.

Перемога не допомогла волинянам піднятися вище 6 місця. Однак за втраченими очками підопічні Кварцяного випереджають на 1 бал «Олександрію», яка йде 5-ю.

До слова, лучани грали в такому складі: 1.Неділько, 29.Гринченко, 3.Сімінін, 24.Мостовий, 5.Лопес (31.Пічкур, 85), 15.Літовченко, 7.Лісовий, (36.Годований, 17), 8.Курілов, 9.Герасимюк, 20.М.Олівейра, 17.Павлов (38.да Коста, 19) (11.Гошкодеря, 58).

Наступну гру «Волинь» проведе удома, в переддень Великодня.

3 квітня о 12-00 почнеться їхній матч із кримською командою «Фенікс-Іллічівець» з Калініно, - інформує «СіД» .