«Волинь» втрачає перемогу на 90-й хвилині матчу

16 Квітня 2011 18:14
Сьогодні, 16 квітня луцька „Волинь” у гостях зустрічалася з маріупольським „Іллічівцем” – волиняни втратили нагоду перемогти на останніх хвилинах футбольного матчу.

Іллічівець (Маріуполь) – ФК Волинь (Луцьк) – 2:2 (1:1).

Луцькі футболісти відіграли увесь матч на піднесенні. Вони двічі випереджали суперника в рахунку. Перший гол забив Піщур уже на 8-й хвилині - 0:1. Однак на 38-й маріупольці відігралися.

На перерву обидві команди пішли за нічийного рахунку 1:1.

У другому таймі «Волинь» знову перехопила ініціативу і наполегливо тисла на ворота господарів. Постійні атаки дещо схололи наприкінці матчу. Проте за 6 хвилин до завершення матчу волиняни провели блискавичний прохід до воріт суперника і Бутко забив гол – 1:2 на користь «Волині».

А далі трапилося незрозуміле. Лучани припинили нападати і відверто відійшли до своїх ворот, як кажуть, забилися в глухій обороні. Натомість, «іллічівці» розпочали штурм воріт волинян. І на 90-й хвилині Пуканич закотив мяч у ближній кут воріт «Волині».

Матч завершився з рахунком 2:2.