USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Волинські спортсмени-пожежники – переможці. ФОТО

26 Вересня 2011 17:03
Волинська команда на змаганнях за Кубок України з пожежно-прикладного спорту посіла друге місце.
Захід відбувся 22-23 вересня у Кіровограді, – повідомили у центрі пропаганди УМНС України в області.
Усього у них брало участь 18 команд, які представляли різні регіони України.
Перше місце у боротьбі за Кубок України вибороли кияни, третє – одесити.
За результатами першого дня перегонів у загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Києва, друге – команда Волинської області, третє місце дісталося команді з Черкас.
Двоє волинських спортсменів – Юрій Сафатюк та Олександр Андрійчук – потрапили у півфінальний забіг з підйому по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної вежі.
На другий день у подоланні стометрівки з перешкодами найкращі результати показали волиняни. Перше місце зайняв Олександр Андрійчук, який подолав смугу з перешкодами за 15.36 секунди, друге – Віталій Дудік з результатом 15.50 секунд, а норматив майстра спорту України з ППС з цього виду змагань виконав Сергій Дейнека.