Волинянка - в четвірці найсильніших штангістів Європи

23 Квітня 2011 14:18
У Казані завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики - 90-ий серед чоловіків і лише 24-ий серед жінок. Нашу країну на цих змаганнях представляли 12 спортсменів, серед яких - волинянка Надія Миронюк.

Про це пише Волинь-нова.

Українці на чемпіонаті завоювали одну золоту, по три срібні і бронзові медалі. У загальнокомандному заліку наша збірна посіла сьоме місце.

Найбільше нагород дісталось росіянам - 38 (24+12+2). Надія Миронюк, на жаль, повернулась з Казані без медалей - вона показала у ваговій категорії до 75 кілограмів четвертий результат - 249 кг (113 +136).

А «золото» тут виборола зі світовим рекордом у ривку росіянка Надія Євстюхіна - 292 (130+162).