Монатік пояснив, чому молиться українською, а пише російською
Співак родом із Луцька Дмитро Монатік зізнався в інтерв'ю виданню "Обозреватель", чому частіше співає російською мовою. Каже, з дитинства в родині завжди говорили і російською, українською.
"Завжди з легкістю спілкуюся українською, і російською. Ретельніше розвиваю англійську і щиро вважаю, що чим більше мов знає людина, тим краще. Молюся я українською, а пишу - тією мовою, на якій приходить натхнення", - зізнався співак в інтерв'ю.
Окрім того, додав, для нього важливі вчинки і людяність, оскільки на будь-якій мові можна "ранити" і за допомогою будь-якої "підняти".
На запитання, як часто буваєте вдома, у Луцьку, відповів: "У Луцьку буваю дуже рідко, не дивлячись на те, що там живе моя мама, бабуся і багато друзів дитинства. Але вони вже частіше приїжджають до мене в Київ, тому періодично бачимося", - зазначив Монатік.
До слова, зі слів співака, найяскравішим спогадом про Луцьк для нього є перше знайомство з брейк-дансом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Завжди з легкістю спілкуюся українською, і російською. Ретельніше розвиваю англійську і щиро вважаю, що чим більше мов знає людина, тим краще. Молюся я українською, а пишу - тією мовою, на якій приходить натхнення", - зізнався співак в інтерв'ю.
Окрім того, додав, для нього важливі вчинки і людяність, оскільки на будь-якій мові можна "ранити" і за допомогою будь-якої "підняти".
На запитання, як часто буваєте вдома, у Луцьку, відповів: "У Луцьку буваю дуже рідко, не дивлячись на те, що там живе моя мама, бабуся і багато друзів дитинства. Але вони вже частіше приїжджають до мене в Київ, тому періодично бачимося", - зазначив Монатік.
До слова, зі слів співака, найяскравішим спогадом про Луцьк для нього є перше знайомство з брейк-дансом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Анатоль_
Показати IP
22 Квітня 2018 21:38
Правильно, бо то словянська нашая церковная мова!
Glover
Показати IP
23 Квітня 2018 03:59
Поки люди буть вірити в казки, мунатикі і інші без хліба не остануться!
Юра
Показати IP
23 Квітня 2018 06:58
Бо бабло вирішує усе!Теж мені співак.
львівянин
Показати IP
23 Квітня 2018 20:44
Крім цього голубого шманатіка ще є культура в цьому місті?
Юля до львівянин
Показати IP
23 Квітня 2018 22:21
Якщо всі такі «культурні»,як ти,то немає.
володимир.
Показати IP
11 Листопада 2021 14:24
Вирвався в столицю кокає - какає по руські бо йому соромно що він родом з Луцька а там всі розмоляють українською мовою. Не соромся будь українцем не звертай увагу і говори українською. Будь патріотом своєї батьківщини!
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.