Янукович визнав Голодомор геноцидом
Президент України Віктор Янукович визнав Голодомор геноцидом, але не лише українського народу, а мешканців аграрних районів колишнього СРСР.
«Що стосується Голодомору: я свою думку вже неодноразово висловлював, і повторю знову. Це було організовано по відношенню до людей, які жили в сільській місцевості, і в Україні, і на Кубані в Росії, і в Білорусі – це був геноцид щодо того населення, яке від цього постраждало, а постраждали не тільки українці», – сказав президент, відповідаючи на запитання в ході телепроекту «Розмова з країною», – пише ТСН.
«Оцінку цього злочину вже дала історія – здійснила це влада на чолі зі Сталіним», – наголосив Янукович.
Він також підкреслив, що історія уже дала оцінку Сталіну, і «Україна не буде переглядати своє негативне ставлення до цієї історичної особистості».
«Що стосується Шухевича і Бандери... Я вже сказав і дав відповідь на це питання: у жодному разі нам не треба шукати прості відповіді на складні питання», – відповів він на запитання про пам'ятники лідерам ОУН та УПА.
«Ми не повинні шукати розбіжності серед наших людей. Нам треба шукати, як і на чому об'єднуватися. А хто яких героїв шанує – це його особиста справа, ніхто нікому не забороняє. Слава Богу, ми живемо в демократичній країні», – сказав Янукович.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Що стосується Голодомору: я свою думку вже неодноразово висловлював, і повторю знову. Це було організовано по відношенню до людей, які жили в сільській місцевості, і в Україні, і на Кубані в Росії, і в Білорусі – це був геноцид щодо того населення, яке від цього постраждало, а постраждали не тільки українці», – сказав президент, відповідаючи на запитання в ході телепроекту «Розмова з країною», – пише ТСН.
«Оцінку цього злочину вже дала історія – здійснила це влада на чолі зі Сталіним», – наголосив Янукович.
Він також підкреслив, що історія уже дала оцінку Сталіну, і «Україна не буде переглядати своє негативне ставлення до цієї історичної особистості».
«Що стосується Шухевича і Бандери... Я вже сказав і дав відповідь на це питання: у жодному разі нам не треба шукати прості відповіді на складні питання», – відповів він на запитання про пам'ятники лідерам ОУН та УПА.
«Ми не повинні шукати розбіжності серед наших людей. Нам треба шукати, як і на чому об'єднуватися. А хто яких героїв шанує – це його особиста справа, ніхто нікому не забороняє. Слава Богу, ми живемо в демократичній країні», – сказав Янукович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
без коментарів
Показати IP
25 Лютого 2011 16:06
Геноцид -2011 : "Третині укаїнців не вистачає грошей на їжу. В Україні залишається велика кількість людей, яким не вистачає коштів на найнеобхідніше.
Про це свідчать результати опитування інституту Горшеніна на тему «Перший рік президентства Віктора Януковича», - повідомляє Українська правда.
Близько третини українців – 32% – стверджують, що ледь зводять кінці з кінцями, іноді їм не вистачає грошей навіть на харчування.
Майже така ж кількість опитаних – 31,7% – відзначили, що на харчування коштів їм вистачає, однак придбання одягу або взуття вже викликає труднощі.
Більше чверті респондентів – 26,4% – відповіли, що в цілому на життя їм вистачає, однак не на коштовні речі, як-от меблі, холодильник.
Тільки 6% громадян заявили, що не мають матеріальних труднощів – за винятком особливо великих покупок – житло, автомобіль.
При цьому 1,7% опитаних матеріальних труднощів не переживають взагалі. Вагалися з відповіддю 2,2% респондентів.
Згідно з результатами опитування, українці вважають ситуацію в економіці країни критичною.
Опитування проводилося з 14 по 23 лютого. Усього було опитано 2000 респондентів віком від 18 років на всій території України. Похибка не перевищує 2,2%."
1
Показати IP
26 Лютого 2011 00:44
То якщо від фашизму постраждали різні народи , то їх і засуджено однозначно у кожній країні.
То чому ж ми у своїй країні терпимо мовчки виходки комуністів?
Soldier of fortune
Показати IP
27 Лютого 2011 00:32
Тому що українці нацією не стали, ми їли власних дітей, а нам кажуть, що ми моголи, золотого Тамерлана онучата голі... Ні поваги, ні жалю ми з вами не заслуговуємо. Керманич - зек, прем`єр - неуч, народ обирає партію голубих, і увесь світ з нас сміється...
1
Показати IP
27 Лютого 2011 21:56
Керманич далеко, а Ладомир близько..А все одн терпимо?
У волинянина, який полюбляв порушувати правила, забрали водійське на 19 років
14 Червня 2026 23:30
14 Червня 2026 23:30
Що відбувається з мозком, коли ми спимо під дією кави
14 Червня 2026 23:05
14 Червня 2026 23:05
На Волині виявили нелегала з Марокко
14 Червня 2026 22:36
14 Червня 2026 22:36
В Україні подвоїлася кількість вовків: зоолог пояснив, чи загрожують вони людям
14 Червня 2026 22:07
14 Червня 2026 22:07
2 тисячі на медичне обстеження: в які терміни слід використати гроші, бо згорять
14 Червня 2026 21:39
14 Червня 2026 21:39
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
14 Червня 2026 21:10
14 Червня 2026 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
14 Червня 2026 20:41
14 Червня 2026 20:41
Здорожчали хліб, олія та фрукти: на Волині зросли ціни на продукти
14 Червня 2026 20:12
14 Червня 2026 20:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.