USD 40.80 41.20
  • USD 40.80 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.22 10.48

Російський газ для українців несподівано може подешевшати?

23 Грудня 2014 18:50
Уже в першому кварталі 2015 року ціна на російський газ для України може знизитися до 340-360 доларів за тисячу кубометрів. У листопаді-грудні Київ купував блакитне паливо у "Газпрому" по 378 доларів, - інформує ТСН.

Про можливе зниження вартості газу заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак. Але зазначив, що "точні прогнози робити рано".

"Не знаю, яка ціна буде. Раніше, коли ми обговорювали це в жовтні, ми виходили з тих ще прогнозів за цінами, які були, - 360. Зараз, можливо, ціна буде менше. Взагалі для розрахунку ціни на перший квартал братимуться ціни за попередні дев'ять місяців. Я думаю, 340-360 - будуть такі параметри", - сказав Новак. Водночас український "Нафтогаз" розраховує, що взимку російський газ буде навіть дешевший за 340 доларів, а влітку – ще дешевший.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
АТОгейт Показати IP 23 Грудня 2014 18:54
А комунальні тарифи для українців можуть несподівано подорожчати!
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 19:36
А як я на заробітки поїду в росію?(дід пилип)
Ага Показати IP 23 Грудня 2014 19:41
Да хоть по 250, вопрос в другом ,пенендзы будут что бы по 250 оплатить или нет.
екскурсовод Показати IP 23 Грудня 2014 19:54
Але населення платить за газ то в гривниках, а ну порахуйте на скільки він здорожчає.
козломордные троли Показати IP 23 Грудня 2014 20:35
Гав гав ав шав гав ауууууу гав гав
Анатоль_ до козломордные троли Показати IP 23 Грудня 2014 21:11
Заспокойся, Наталко! Не треба вже так переживати та хвилюватися за тих тролів!
Анонім до козломордные троли Показати IP 24 Грудня 2014 06:32
Наташа, молчать! Место! Чертова псина...
троль до козломордные троли Показати IP 24 Грудня 2014 08:15
Точно! Всі люди навколо тролі нічого не бачуть і не відчувають по гаманцю! Випий йаду "писака"!!!
гру Показати IP 23 Грудня 2014 21:53
русский газ для Украины будет дешевле в том случае, если медвепут будет наполнять трубу "природным" способом - ну там гороха покушают)
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 23:13
Глава Минэнерго РФ Александр Новак сегодня заявил журналистам, что Россия будет вынуждена прекратить поставки газа Украине, если та в декабре не погасит еще 1,65 миллиарда долларов долга за газ. Как сказал Новак, «у нас по соглашению, которое мы подписали (в Брюсселе), если не будет оплачен долг в размере 1,650 (миллиарда долларов), поставок в январе не будет».
троль до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 08:15
Вже оплатили!!!
123 Показати IP 24 Грудня 2014 10:01
Так же само як і подорожчати))..І вобщє як же заяви всякіх там міністрів про те що україна буде відмовлятися від россійського газу і переходити на Європейский?
До 123 та ін Показати IP 24 Грудня 2014 11:10
Америка з Європою проплатили нам за газ на цю зиму до квітня а що буде далі? Хто заплатить за наступний період і за наступні роки навіть по 340 доларів? У нас залишилась непроданою лише земля отже чекаєм економічного рабства чи є інший вихід?