USD 26.85 27.00
  • USD 26.85 27.00
  • EUR 32.55 32.75
  • PLN 7.15 7.25

До Полторака донесли прохання бійців волинського батальйону

Керівники області звернулися з листами-клопотаннями до вищого керівництва держави, якими підтримали прохання родин мобілізованих I-го батальйону.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Нагадаємо, 22 жовтня більше сотні волинян прийшли під стіни Волинської ОДА, відстоюючи цілісність батальйону як окремої військової одиниці.

Рідні волинських бійців чекали аудієнції у керівництва області більше 5 годин, після чого зустріч голови облдержадміністрації та голови облради з окремими військовослужбовцями I-го батальйону територіальної оборони «Волинь» і членами їх родин таки відбулася.

Отож, на прохання родчів мобілізованих військовослужбовців першого батальйону територіальної оборони «Волинь», голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та голова облради Валентин Вітер звернулися з листами-клопотаннями до Першого заступника Глави Адміністрації Геннадія Зубка та Міністра оборони України Сергія Полторака.

У листі керівники області виклали своє бачення щодо ситуації навколо I-го батальйону і, зокрема, пропонують залишити функції I-ого батальйону територіальної оборони з виконанням їх у будь-якій з областей України. Крім цього, залишити пунктом постійної дислокації батальйону одне із військових містечок Волинської області.

А також, залишити командиром підрозділу підполковника Сергія Козака. Також вважають, що потрібно встановити чіткий графік здійснення ротації I-го батальйону територіальної оборони «Волинь» і заміни його іншими підрозділами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus