USD 40.70 41.10
  • USD 40.70 41.10
  • EUR 40.80 41.15
  • PLN 10.00 10.25

«Люблю Україну, бо це моя Батьківщина», - луцький школяр

25 Жовтня 2014 17:17
Луцькі школярі малювали карту України й прикрашали її різними образами. Такий захід організували для сімей, члени яких мобілізовані чи перебувають в АТО.

Арт-терапія малюнком відбулася в Луцькому навчально–виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» сьогодні, 25-го жовтня.

«Мама сказала, що нас запросили, то от я і прийшов, та не пошкодував. Тут цікаво, дуже. Я намалював карту України, а прикрасив її кольорами Прапора України, а ще виділив нашу область її гербом. Вибрав саме це для малюнка, бо я люблю Україну, бо це моя Батьківщина», - розповів десятирічний Володимир у якого тато учасник АТО. Хлопчина додає, що дуже сумує за татом Сергієм Колбуном, коли його немає вдома. Втім, він нещодавно повернувся із Савур-Могили, яку охороняв, і тепер на певний час з рідними.
Мама хлопчика Марина Колбун теж задоволена таким заходом до якого не посоромилася й сама долучитися.

«Це дуже цікавий і корисний захід, я і сама не очікувала, що долучуся й буду малювати. Я привела двох своїх дітей - трирічну доню Анечку і десятирічного синочка Володимира. Це дуже добре, це морально заспокоює. Я вже втретє на подібному дійстві», - розповідає Марина Колбун.

Допомагала малювати керівник мистецької студії «Соняшник» Лариса Чубай.
«Ми долучилися до цього проекту, бо раніше вже співпрацювали з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, а ідея проекту дуже сподобалася. Я не психолог, я художник, але сама бачу з боку, що робота з кольором, фарбами допомагає зняти напругу, виразити себе. І це незалежно від рівня мистецької підготовки. Адже різні техніки дозволяють до цих занять долучати лучан без спеціальної підготовки, навіть дорослих. Вдаються дуже гарні роботи, на достойному рівні. Втім, тут не питання результату, а процесу і відпочинку душі», - розповідає художниця Лариса.

Зауважимо, що захід організували в межах реалізації соціального проекту «Анти Стрес Zone» Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Корпорація щастя» та мистецькою студією «Соняшник».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus