Волинські аптеки перевіряє податкова
Волинські податківці контролюють дотримання законодавства аптечними закладами. Про це 2 листопада повідомляють «Волинські новини».
Як повідомляє управління податкової міліції ДПА у Волинській області, за дотриманням чинного законодавства при реалізації ліків та засобів медичного призначення на Волині слідкують 11 мобільних груп.
Протягом останніх чотирьох днів податківці провели 13 перевірок місцевих аптек спільно з представниками інших контролюючих органів. У трьох випадках зафіксували порушення податкового законодавства, а саме –перевищення граничних цін на препарати антивірусної групи. На порушників складено адміністративні протоколи та донараховано штрафні санкції.
Контроль органів державної податкової служби за реалізацією лікарських засобів і виробів медичного призначення триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
дідо
Показати IP
3 Листопада 2009 10:02
дурдом... та не аптеки треба перевіряти,а санстанцію та органи виконавчої влади ,які прошляпили епідемію....а якби війна почалась?...то вони не мають навіть масок...ГАНЬБА УРЯДУ!!!
«Приїдуть без віз, як у 1945-му»: Медведєв відкрито пригрозив ЄС військовим вторгненням
Сьогодні 12:33
Сьогодні 12:33
Британія оголосила про новий пакет допомоги Україні
Сьогодні 12:17
Сьогодні 12:17
На Волині перевіряють спецдозволи на користування надрами
Сьогодні 12:00
Сьогодні 12:00
Підтримка українського спорту: будівельна компанія «Орбіта» підписала меморандум про співпрацю з Федерацією легкої атлетики Волині
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Вибух у райвідділі поліції Дніпра визнали терактом
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.