Волинські рятувальники борються з повінню в Польщі
Рятувальники обласного управління МНС у Волинській області вирушили до сусідньої Польщі для ліквідації наслідків тамтешньої масштабної повені.
Про це повідомила прес-служба МНС.
Разом із волинськими рятувальниками полякам допомагатимуть подолати стихію бійці ще чотирьох областей – Житомирської, Тернопільської, Хмельницької та Рівненської. Для цього сформований зведений загін МНС, що складається із 40 бійців особового складу.
Загін вирушив із Луцька до Польщі 24 травня, а наступного дня негайно розпочав рятувальні роботи.
Для боротьби з повінню в Польщі працює 18 одиниць техніки, серед якої мотопомпи та 13 насосних станцій ПНС-110. Кожна така станція забезпечує викачування 110 літрів води на секунду.
Попередньо до Польщі вже вирушила бригада з 27 українських рятувальників.
Поміч польським сусідам здійснюється згідно з угодою між урядами обох держав про співробітництво і взаємодопомогу у сфері попередження катастроф, стихійних лих та інших надзвичайних ситуацій, а також ліквідації їх наслідків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила прес-служба МНС.
Разом із волинськими рятувальниками полякам допомагатимуть подолати стихію бійці ще чотирьох областей – Житомирської, Тернопільської, Хмельницької та Рівненської. Для цього сформований зведений загін МНС, що складається із 40 бійців особового складу.
Загін вирушив із Луцька до Польщі 24 травня, а наступного дня негайно розпочав рятувальні роботи.
Для боротьби з повінню в Польщі працює 18 одиниць техніки, серед якої мотопомпи та 13 насосних станцій ПНС-110. Кожна така станція забезпечує викачування 110 літрів води на секунду.
Попередньо до Польщі вже вирушила бригада з 27 українських рятувальників.
Поміч польським сусідам здійснюється згідно з угодою між урядами обох держав про співробітництво і взаємодопомогу у сфері попередження катастроф, стихійних лих та інших надзвичайних ситуацій, а також ліквідації їх наслідків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
вул. Тиха в Нововолинську
Показати IP
25 Травня 2010 10:42
Чому волинські рятувальники рятують всіх, крім волинян?
Півроку у воді стоїть наша хата, ходити по подвірю можна тільки по настилу, бо в чоботи вода набирається. Це все із-за того, що "команда Сапожнікова" так спланувала територію біля вулиці.
Наші звернення до Сапожнікова йому до дупи. Приїхав весною, подивився і втік - до цього часу нічого не зроблено.
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.