USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Перший заступник керівника МВС Михайло Руденко – в зоні АТО. КОМЕНТАРІ

18 Серпня 2014 19:00
Перший заступник начальника управління УМВС на Волині Михайло Руденко перебуває в зоні АТО. Інформаційному агентству Волинські Новини вдалося зв'язатися з начальником Слідчого Управління та отримати коментарі щодо специфіки діяльності міліції на Сході.

Так, робота правоохоронця, у підпорядкуванні якого - більше 30 слідчих, а також придані сили - 200 чоловік ГУБОЗу, полягає у розслідуванні злочинів, скоєних незаконними воєнізованими формуваннями на території Донецької області. Працюють слідчі фактично на лінії фронту.

«Ми виявляємо та документуємо всiх членiв таких формувань, iх органiзаторiв тощо - всiх тих, хто пiсля втечi з терористичного угрупування залишився i переховується. Їх немало, iнколи стрiляють, треба бути максимально уважним», - зазначив Михайло Руденко.

У його підпорядкуванні – слідча бригада МВС, що складається більш як з 30 осіб. Усі вони займаються виявленням учасників незаконних об’єднань.

«Робота триває у більшості на звiльнених територiях областi, впритул до лiнiї фронту, але бувають випадки, коли затримуємо бойовикiв, якi тут лишилися. Лiнiя фронту дуже нерiвна - синусоїда трапляється до 10 кілометрів, у впадинах працює багато їхнiх снайперiв», - продовжує слідчий.

Як розповів Руденко, населення правоохоронців все ж боїться, однак попри вкрай вороже ставлення, таки допомагає. «У них лишилося дуже багато зброї», - констатує перший заступник.

Розповів він і про неоднозначність та небезпечність слідчих дій на місцевості: «Немає впевненості, хто як налаштований. Трапляються рiзнi випадки, аж до трагiчних. Ми затримуємо, документуємо, арештовуємо i направляємо справи в суд».

Зауважимо, одним із напрямків роботи слідчих на Донеччині є пошук оголошених в розшук перших осіб силового блоку так званої ДНР, імена яких оприлюднені на сайті МВС України, зокрема і терориста Ігоря Гіркіна.

«Працюємо в камуфляжах, бронежилетах, постiйно зi зброєю. Дуже спекотно, до 40 градусiв, постійні перебої зi зв’язком», - резюмував Михайло Руденко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1633-VII «Про внесення змін до Закону України «Про міліцію» щодо умов застосування сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї у районі проведення антитерористичної операції».

Документ надає право правоохоронцям застосовувати без попередження заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і вогнепальну зброю проти осіб, які відповідно до Закону України «Про боротьбу з тероризмом» визнаються терористами та займаються тероризмом.

Це, мовляв, дозволить підвищити рівень безпеки працівників міліції під час проведення АТО та сприятиме більш ефективному виконанню ними завдань із знешкодження терористів під час проведення антитерористичної операції.

Фото - з сайту МВС України
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
дідо Показати IP 18 Серпня 2014 19:06
Вибір - звільнення або на війну.
бабо до дідо Показати IP 18 Серпня 2014 19:57
То таким як ти і Данильчук відповідь!!! Данильчук сидить під Уманню і "геройствує" типу він в АТО, а ти сидиш і строчищ фі...ю всяку кожен день, а справжні герої роблять свою справу, а не бла-бла-бла!!!
дідо до бабо Показати IP 18 Серпня 2014 20:02
Нормальні в міліції не працюють, бо на зарплату 2 тисячі не проживеш.
098 до дідо Показати IP 18 Серпня 2014 20:14
ти взагалі хвора людина і це вже давно доведено на цьому сайті!!!
Міліціонер до дідо Показати IP 19 Серпня 2014 14:36
Ми ж взятки беремо, нам плювать на зарплату.
Лучанин до дідо Показати IP 18 Серпня 2014 20:43
тебе скотину також вичислять. Тітушко, сепаратист ти місцевий. Ти давай прийди до міліції і все це прямо їм в очі скажи.
Анонім до дідо Показати IP 18 Серпня 2014 21:45
Не раз читаю коментарі такого собі "дідо" враження таке, що то всім і всіма недовольна особа, або колишній "ображений" працівник УМВС!!! так і від своєї жовчі вдавитися можна, шановний!!!!
Діду Показати IP 18 Серпня 2014 19:12
Довбо*об ти.
Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 19:21
Може Данильчука де встріне...
знана до Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 20:04
...і впаяє йому!!!
ага Показати IP 18 Серпня 2014 19:44
нє, туди десь гузь поїхав виганяти руденка з посади заступника. пане руденку, будь обережнішим, бо раптом наткнешся на гузика з данилою.
Вадим Показати IP 18 Серпня 2014 19:45
Скоро буде мати якусь медаль чи й орден + нові пагони. Після цього ніхто його вже не звільнить. Отаке. Переграли менти хлопців.
мирна до Вадим Показати IP 18 Серпня 2014 20:05
Вони не грають, а працюють, а от деякі вже давно загрались...
дідо Показати IP 18 Серпня 2014 19:58
на фото,посередині відомий бютівський пройдисвіт Шкіряк.
бабо до дідо Показати IP 18 Серпня 2014 20:07
Ну він хоть і пройдисвіт але там і воює, а ти що???!!!
увч Показати IP 18 Серпня 2014 20:02
коментар було видалено
Patrik до увч Показати IP 18 Серпня 2014 20:32
Дякуємо за підсказку... Уже зловили... Виявляється ти спроможний думати, а не відпрацьовувати 30 срібників... Будемо слухати московського троля і воювати з ПС, а не бити терористів... Ти за кого нас маєш іуда?
увч до Patrik Показати IP 18 Серпня 2014 20:57
коментар було видалено
Patrik до увч Показати IP 18 Серпня 2014 21:11
Да, мы, к сожалению, хороним, но хороним Воинов... Горе у нас, хороним защитников... Хороним и знаем, что тяжелой ценой, но мы все равно победим! А ты, куда свое рыло пихаешь, ты о чем печешься? Все норовишь путину угодить... Позорище... "Верной дорогой" идешь иуда, прямой наводкой к свей осине.
Романіді Показати IP 18 Серпня 2014 20:26
коментар було видалено
Дзідзьйо до Романіді Показати IP 18 Серпня 2014 20:31
коментар було видалено
Допитливий мовчун до Дзідзьйо Показати IP 18 Серпня 2014 20:38
коментар було видалено
увч до Романіді Показати IP 18 Серпня 2014 20:39
коментар було видалено
Ніка до увч Показати IP 18 Серпня 2014 21:15
Розвелося багато інформаційних диверсантів, які розказують, скільки бійців загинуло, дзвонять родичам про загибель хлопців. Є такі, хто ходить по хатах і розказує всякі нісенітниці. Про таких треба повідомляти у відповідні органи.
увч до Ніка Показати IP 18 Серпня 2014 21:20
да не вопрос. уведомляй.
Романіді до увч Показати IP 18 Серпня 2014 23:10
Ну,ну.
Василь Показати IP 18 Серпня 2014 20:50
Вот Руденко мужик!!!!А Гузь в АТО слабо?чи тільки покричати може ?
121 до Василь Показати IP 18 Серпня 2014 21:06
я з тобою солідарний! виявилось штурм УМВС це були квіточки - каміння, шумові гранати. а на сході зараз гради і урагани. руденко там, а гудзик тут. то хто мужик?!
Анонім до Василь Показати IP 18 Серпня 2014 21:10
Він там всяких увч, донеччан та іншу мразь ловить.Успіхів!
увч до Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 21:14
гы-ы... и что, много ли наловил, стесняюсь спросить?
Анонім до увч Показати IP 18 Серпня 2014 21:18
Не соромся. До тебе в двері вже дзвонять. відкривай! Чи, може, ти вже під ліжко заховався?
1112 Показати IP 18 Серпня 2014 21:11
Руденку респект і уважуха!!!!!!!
123 Показати IP 18 Серпня 2014 21:17
Мих руденко мае двох дитей и поехал воевать то яка зараз су видкрие рот
Хто такий дідо ? Показати IP 18 Серпня 2014 23:06
Дідо - це псевдонім Василюка І.
Анонім до Хто такий дідо ? Показати IP 19 Серпня 2014 19:56
Хто той Василюк??? Маленька автобіографічна довідка будь-ласка!!!
Романіді Показати IP 18 Серпня 2014 23:14
Якщо має крепке очко хай залишається. Іможете видаляти мій комент.
Хто такий дідо Показати IP 18 Серпня 2014 23:27
Василюк Ігор - адвокат??
333 Показати IP 18 Серпня 2014 23:50
Руденко правильний а гузь спеціально пишу з маленької чмо ванюче яке в житті тільки те навчилося що воняти на тих хто робить нашу державу міцнішою
До 333 Показати IP 18 Серпня 2014 23:52
Правильні слова бо ган. Дон е ган. Дон я про гузя
555 Показати IP 18 Серпня 2014 23:54
Гузь га***н! І не видаляйте мій комент будь ласка.
До до 333 Показати IP 18 Серпня 2014 23:55
Хай прийде Руденко і вріже гузятині так як врізали ляшку щоб шукав землю як той під ар
333 до 555 Показати IP 19 Серпня 2014 00:00
Підтримую і дуже хочу гузятині завалити його хлебало але знаю що зразу напише заяву на мене і віднесе до Руденка бо не мае воно ні стиду ні совісті
вовчик Показати IP 19 Серпня 2014 08:49
А воно, те гузьно вчора вже шкрябалося в двері УМВС, бо хтось зателефонував на телефон і погрожував тому вилупку. Гузьно забув про патологічну ненависть до міліції і побіг писати заяву до тих, кого ганьбив і обзивав. Хто після цього гузьно? Правильно - гузьно.
читач Показати IP 19 Серпня 2014 09:01
Руденко справжній офіцер.........................а ті мразі данильчуки і гузі..мабуть відчули наскільки вони нікчеми в порівнянні з Михайлом Руденком......і їхнє щастя що Руденко виявився врівноваженою людиною....бо ще тоді коли совались в УМВС їх щенят потрібно було закрити.....
иван Показати IP 19 Серпня 2014 09:10
для обьективності треба писати про всіх волинян які захищають державу -особливо хто першими без наказів став до оборони : А головне більше розповідати про самих загиблих героів-іх сімьі-пр те як ними опікуеться держава-як живуть іх діти- чи мають що одітися- чи мають що істи- роботу- як проходить лікування ранених -хто ім допомогае : Руденки прийшли і підуть дальше а волинь і волиняни залишаться
Олег Показати IP 19 Серпня 2014 09:40
коментар було видалено
Правдоруб Показати IP 19 Серпня 2014 09:40
Руденко дійсно показав, що він справжній мужик, і патріот своєї держави. Помилки роблять всі, але мудрий чоловік той, хто зробить правильні висновки із своїх помилок і в подальшому їх не буде допускати. Можливо Руденко усвідомив, що під час Майдану робив помилки, а тепер таким чином вирішив спокутати їх, і довести, що він за Україну готовий віддати все, в тому числі життя. А щодо Гузя, так той продовжує біля цицьки грітися, правда чув, що знайшов нову цицьку в ОДА, а жінка кинула його і втекла. Ось так кричати про патріотизм, не завжди означає, що кричить це дійсно патріот. Тому слава всім, хто боронить Україну.
Волинець Показати IP 19 Серпня 2014 09:41
РУДЕНКО ПОЇХАВ НЕ ПІАРИТИСЬ, ПІАРАТЬСЯ ТІ ХТО ЇДЕ НА ТИЖДЕНЬ ЧИ НА ОДИН МІСЯЦЬ. РУДЕНКО БУДЕ ВОЮВАТИ ДО ЗАКІНЧЕННЯ АТО І ПРИЇДЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ, АЛЕ ВОЛИНЬ ЙОМУ ВЖЕ БУДЕ НЕ ЦІКАВОЮ, ПОЇДЕ В КИЇВ НА ГЕНЕРАЛЬСЬКУ ПОСАДУ.
Кок Показати IP 19 Серпня 2014 09:57
Згідний що Волинь не рівень для Руденка, тут він може тільки тупіти. Але чомусь в Київ його вперто не звуть, бояться конкуренції. Можливо після АТО помітять, бо ж достойний міністерської посади, хоча б нач. Департаменту СУ. Удачі Михайло Михайлович.
111 Показати IP 19 Серпня 2014 10:00
Гузь, твій вихід. Чекаємо фото в центрі Донецька, в вишиванці та з українським прапором. І Данилка постав біля себе та всіх інших вилупків з самоОХ(б)ОРОНИ та Правосечіни.
Правоохоронець Показати IP 19 Серпня 2014 11:39
Михайло Михайлович, тримайтеся, удачі в наведенні порядку на сході !
житель Луцька Показати IP 19 Серпня 2014 12:01
ось бачите Руденко там - молодець, а продажний крикун у вишиванці Гузь спить вдома на перині....так кого треба люструвати ??????
волинянин Показати IP 19 Серпня 2014 12:03
у Гузя весь патріотизм зводиться до носіння вишиванки, і получати мзду від Івахова !!!
Петро Показати IP 19 Серпня 2014 15:36
я так розуміючи все тут оцінюють діяльність міліціонерів за красивим фоткам або їх клоунським витівок. А скільки вони захистили дітей, жінок, людей похилого віку та інших громадян України на сході? Чи там всі терористи? Поїхали за погонами і марадерствовать.
Ірен до Петро Показати IP 19 Серпня 2014 18:36
коментар було видалено
Анонім до Петро Показати IP 19 Серпня 2014 19:37
А скільки в своєму житті ви Петро, захистили людей???? Коли, зіб'єтесь з рахунку своїх "добрих справ", тоді будете шось і комусь розказувати!!! Бо покищо,ваші роздуми типу "бабусь на лавочці"
357 Показати IP 19 Серпня 2014 20:55
Гузьло це покидьок гнати мерзоту в шию бо проїдае людські гроші
Я Показати IP 20 Грудня 2014 20:02
Михал Михалыч, Настоящий Мужчина с большой буквы!