USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Поховали бійця 51 бригади, учасника АТО з Волині

8 Серпня 2014 12:27
Бійця 51-ої Володимир-Волинської бригади, учасника АТО, жителя села Озерце Ківерцівського району Руслана Калуша 7 серпня поховали, - пише Ківерцівський районний інформаційний портал.

Під Донецьком від кулі снайпера загинув ще один волинянин. Терористи розстріляли українських військових, які проводили «зачистку» неподалік Донецька 1 серпня. Бійці попали у засідку. Внаслідок обстрілу загинули троє українських військових. У лікарні були доставлені десятки поранених. Свій останній нерівний бій героїчно прийняли офіцери і військовослужбовці з Волинської області.

Громадянська панахида відбулася в Озерцівському Будинку культури. У ній взяли участь голова райради Андрій Киричук, голова РДА Анатолій Сопросюк, сільський голова Євгенія Терпелюк, жителі Прилуцької, Жидичинської, Озерцівської рад, місцеві священники, військові побратими спочилого, представники райвійськомату. Керівники висловили щирі співчуття рідним і близьким військовослужбовця, зазначивши, що ця батьківська втрата – це страшна біда кожного з нас.

Труну на руках несли до Свято-Покровської церкви вулицями села. Скорбота і жаль переповнювали серця усіх, хто брав участь у церемонії поховання. Ніякими словами не передати біль втрати сина, батька, чоловіка. Руслану Калушу восени виповнилося б 35 років. «Ховати своїх дітей і онуків»,- такими словами зверталась безутішна мати до усіх тих, хто затіяв війну і убив її сина.

Благочинний Ківерцівського округу УПЦ настоятель Свято-Миколаївського храму митрофорний протоієрей Олександр Яковлюк разом зі священниками Жидичинського благочиння відслужили панахиду.

Далі похоронна процесія вирушила на кладовище. Поховали чоловіка під залпи автоматів, у супроводі державного Гімну та виконанні духового оркестру.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 12:34
коментар було видалено
Мати до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 12:41
Дякую, що нарешті закрив своє паскудне хавало. Низький тобі уклін!
Анонім до Мати Показати IP 8 Серпня 2014 13:16
Руслан Калуш-то? Да... Вот уж закрыл, так закрыл. Надежно. Правда не сам, а помогли. Ну да какая теперь разница...
Веб до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 13:23
як тобы не соромно, безстиднік. Фу! Ти певно сам неповноцінний, а свою зліст виливаєш на людям, яким і так непросто.
Анонім до Веб Показати IP 8 Серпня 2014 13:28
коментар було видалено
Діт Піхто до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 13:34
Ана*іст закрий хліборізку, бо знайдуть тебе су*у на дні мутної ріки раки. Клоп Путінськи пнй!
Діт Піхто до Веб Показати IP 8 Серпня 2014 13:34
Ти де бачив сором у фсб?
Андрій76 до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:01
Анонист-ПНХ. Ти откуда гни*а?..Просто интересно,не хочеться по JP вычислять.
програмер до Андрій76 Показати IP 8 Серпня 2014 16:14
Без проблем, Його IP: 93.90.100.140. на здоров*я=)
Сашок до програмер Показати IP 8 Серпня 2014 16:21
Підкажи як вичислити ублюдка.
Мати до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:09
Я до тебе, гни*о
Анонім до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 13:31
О мертвых либо хорошо, либо ничего. Поэтому ничего.
Мати до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:12
Таки не заліпив своє кляте дуло. Чого от я не пишу під некрологами дохлих сепаратистів різного бруду? Хай там як, хай там що, а мертве є мертве. а от в тебе словесний понос. Ах да, тобі ж за нього платять. не забудь зробити скріншот, що тобі відповіли на твій ї**чий коментар
Анонім до Мати Показати IP 8 Серпня 2014 16:20
коментар було видалено
Твоя смерть до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:24
,Знайду - удавлю виб**док!Нормальні мужики вже давно колоградів мочать.Жди пі**р смерть.
Анонім до Твоя смерть Показати IP 8 Серпня 2014 16:31
коментар було видалено
Анонім до Мати Показати IP 8 Серпня 2014 16:20
коментар було видалено
Живий Показати IP 8 Серпня 2014 12:37
Слава Героям! І вічна пам"ять..
123 Показати IP 8 Серпня 2014 14:24
Земля тобі пухом. Слава Україні!!!
аня Показати IP 8 Серпня 2014 15:20
герої не вмирають. вічна память ГЕРОЮ УКРАЇНИ
789 Показати IP 8 Серпня 2014 16:59
Царство небесне та вічна память Руслану Калушу. Люди добрі, якщо вам вистачає розуму писати коментарі, то добре думайте, що пишите.Адже смерть не вибирає, ніхто не знає хто буде наступний. Щорі співчуття рідним та близьким загиблого.