USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Біля «Фелічіти» у Луцьку покрали кущі. Фотофакт

12 Липня 2017 11:00
Невідомі особи повиривали з корінням кущі, які росли навколо літнього майданчику піцерії «Фелічіта», що на проспекті Волі у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Пишні кущі хвойних рослин поблизу кафе було видно здалеку, проте нині на цьому місці – пустка. Працівники закладу кажуть, що крадіжка трапилась вночі.

Наразі на місці події працюють правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ігор Показати IP 12 Липня 2017 11:06
бомжі покрали..........
я Показати IP 12 Липня 2017 11:08
треба було ще в горшок накласти!!!!
ОЛЕГ Показати IP 12 Липня 2017 11:13
А куди дивились патрульні , муніціпали, самооборона ? А на відеонагляді зекономили !? СКУПИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ !!!
Житель до ОЛЕГ Показати IP 12 Липня 2017 11:44
Муніципали бігають по центру і пишуть штрафи за куріння на літніх майданчиках. Це дууууже важлива та життєвонебезпечна проблема в Луцьку, з якою героїчно борються правоохоронці!))) А шо ті вазони??? ну вкрали, ну знову посадять - міськрада ж вимагає озеленення.
За правду Показати IP 12 Липня 2017 11:31
При чому тут поліція відправляли так скрізь в Європі роблять а ми ж також європейці...
Богдан Сташинський Показати IP 12 Липня 2017 11:36
Вже ВИРУХОВАЛИ , зараз голки під нігті заганяють...
Алексей Показати IP 12 Липня 2017 12:10
Быдлота
Ігор луцький Показати IP 12 Липня 2017 12:16
Підіть на алею роз,що напроти облфілармонії і подивіться скільки там залишилось роз.Скоро і конструкції з арматури вкрадуть.По всьому місту крадуть і будівлі розмальовують,але нема кому ловити тих покидьків.
Народна мудрість Показати IP 12 Липня 2017 12:20
Не відкладай на завтра те, що можна вкрасти сьогодні.
Иван Показати IP 12 Липня 2017 12:28
Кусты были высохшие, ценности собой никакой не представляли. Посадят новые
Народна мудрість Показати IP 12 Липня 2017 12:33
Не відкладай на завтра те, що можна вкрасти сьогодні.
Анонім Показати IP 12 Липня 2017 12:33
Біля горщиків чисто. І сліди замеои. Або злодії-чистюлі.
Українці Показати IP 12 Липня 2017 12:46
Євросоюз чекає нас із розпростертими обіймами! Ми теж цеєвропа! :)
ОЛЕГ до Українці Показати IP 12 Липня 2017 13:31
З голим зад*м та в Європу !!
Оля Показати IP 12 Липня 2017 14:56
Шкода кущиків, вони можуть і не прижитися на новому місці, оскільки пошкоджене коріння... Нам в Європу ще не можна, нажаль!!!!!