USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Підприємці просять не зносити, а реконструювати Центральний ринок

24 Грудня 2019 10:04
Підприємці і з Центрального ринку просять міськраду розробити два окремих проєкти – облаштування території біля Луцького замку та реконструкцію, власне, ринку, щоб вони гармонійно доповнювали одне одного.

Про це під час пленарного засідання чергової сесії Луцької міської ради сьогодні, 24 грудня, повідомив представник від підприємців Центрального ринку Петро Козіна.

Зі слів чоловіка, питання Центрального ринку стоїть гостро.

«В нас є чітке розуміння того, що ринок треба реконструювати до європейського зразка. Я вже 20 років займаюсь підприємницькою діяльністю. І таких, як я, на Центральному ринку майже 100 чоловік. Ми сплачуємо податки, платимо за оренду. Якщо в сукупності тисяча підприємців сплатять по 1000 гривень – це мільйон гривень до бюджету щомісяця. Якщо ринок закриють, то місто втрачатиме ці гроші. Тому ми вважаємо, що ринок закривати не на часі», – зазначив підприємець.

Він зауважив, що минулого разу головний архітектор Луцька Веніамін Туз сказав, що на місці ринку та на Замковій площі передбачена садибна забудова висотою не більше 3 поверхів.

«Тому ми вважаємо, що потрібно розробити два окремих проєкти. Перший стосуватиметься облаштування території біля замку, а другий – реконструкції ринку, щоб вони гармонійно доповнювали одне одного», – звернувся він до депутатів.

Чоловік запропонував обранцям громади створити робочу групу, що включатиме представників міськради і підприємців.

«Поки немає чіткої концепції розвитку території. Не узгоджене питання з усіма сторонами. Ми закликаємо не ліквідовувати Центральний ринок та відновити зупинки на вулиці Глушець. У нас з вами спільна мета – зробити місто комфортним для лучан і привабливими для туристів», – акцентував Петро Козіна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 10:19
Нормальна позиція нормальної людини. З боку міської влади знести ринок - це не вирішення проблеми, це просто дирибан. Є багато об"єктів в місті, які потребують уваги, але на них ніхто не звертає уваги: дорого по вул. Б.Хмельницького, Будинок офіцерів, зелений будинок по вул. Ярощука, котлован біля костьолу Петра і Павла, які не зрозумілі обгороджені ділянки в Старому місті, які поросли бур"ном, "фонтан" біля Драмтеатру, старі тролейбуси. Невже ви думаєте, що без ринку ці та інші проблеми станують не помітними? А це якраз те, що бачать туристи, за які так переживають прихильники ідеї знести ринок.
К.лучанин до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 11:01
Підтримую !!!! Підприємці із ринку - це не бариги, як часом кажуть деякі неадеквати. Я скуповуюсь на старому ринку( мені ближче ходити), і в супермаркетах за майже такий самий товар ( маю на увазі взуття, одіж і інш.) ціна в 2рази вища. А деякі товари в супермаркетах взагалі відсутні. На старому ринку просто треба навести лад і все буде добре, і лучанам і місту і туристам.
Загорецька до К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 14:36
100% нік який містить "Лучанин" з села, а те що вважає що такі самі товари і коштують дешевше - передпенсійного віку) дайте можливість розвиватися місту!!!!
К.лучанин до Загорецька Показати IP 24 Грудня 2019 17:35
Слухай , в тебе що зарплата 15-20тис грн, що пишеш таку дурню!!! Я орієнтуюсь в цінах. Тобі розжовувати цінову схему треба чи сама знаєш які цінові навороти роблять по договорняку, а потім проводять АКЦІЇ чи ЧОРНІ ПЯТНИЦІ ? Я взуття , приміром, за 3-5тис грн не купую, я не ношу його по 5 років, бо воно того неварте- мода змінюється,фасон інші. Купую за 1.-1.5т.грн, на 2-3роки. Зайди в ЕСТРО , ПРОСТОР, ПОРТ-СІТІ і т.д. Ставлять спочатку захмарну ціну, якщо не йде продаж , роблять переоцінку і 2рази зменшують ціну. 2роки тому , я купив шкіряні утеплені черевики за 900грн. при початковій ціні 2500грн.. Ця ціна 2500грн. була сильно накручена, я це побачив, бо вони не вартували того. Кожна людина має свій бюджет і з цього розраховує свої покупки. ПРИ ЧОМУ "МОЖЛИВІСТЬ РОЗВИВАТИСЬ МІСТУ"? Місто для ЛЮДЕЙ, чи люди для міста? Розберись спочатку із собою,а то починаєш гадати хто звідки! В нас в Луцьку 50% жителів із сільської місцевості і уже адаптувались в місті. Звязок МІСТО - ЛУЧАНИ повинен бути двосторонній, а інакше бути не може!
скептик до К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 21:01
ви якісь смішні ціни розказуєте. в німеччині зимові шкіряні черевики з хутром коштують 50-70 євро
К.лучанин до скептик Показати IP 25 Грудня 2019 12:05
Я живу в УКРАЇНІ . а не в німеччині! А про ціни я кажу ,які є в реалії. Шкіра, розумнику, є різних гатунків та вичинки. Я не про замінники веду мову. 70х26=1820грн. Ціна нормальна в німеччині, а в Україні буде в 2 рази вище. А ще є сезонний розпродаж, під час якого я зробив покупку. Зарплати в німеччині які, знаєш? Ото ж бо. Йди в ногу з часом. а не повчай когось постами.
скептик до К.лучанин Показати IP 25 Грудня 2019 12:51
в Німеччині не роблять взуття із шкірзамінника. це в Україні продають всіляке фуфло втридорога, бо вічно голодний хахол вдавиться слиною, як не заробить 200% навару. з ким і яким часом в ногу йти ? з відморозками , у яких два центи в очах ?
Анонім до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 11:14
Знесення ринку є вирішення однієї із проблем.
Романюк до Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 14:39
Тільки знесення і облагородження передзамкової
Саша до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 11:50
мені як лучанину хочеться бачити ринок на Боженка і я готовий, як і решта моїх друзів їздити туди скуплятися, а би не було того срача біля замку і селюків на бляхах
Симоненко до Саша Показати IP 24 Грудня 2019 14:32
Якби ж на бляхах) на коритах!
Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 10:40
Реконструювати -це правильно,але гадюжник треба знести негайно...
Лучанин до Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 11:29
Гадюжник - це зупинка біля старого ринку, яка є в приватній власності...
Шрек Показати IP 24 Грудня 2019 11:06
Реконструювати 100% було б добре!
Степ Показати IP 24 Грудня 2019 11:30
Концепсії, проєкти, робочі групи, узгодження - цей процес затягнеться ще на 10 років. Підприємець - молодець. Але з цим "гадючником" треба вчинити, як із гральними закладами.
Лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 11:50
Багато товарів в супермаркета дешевше і продаютчья не в антисанітарних умовах.
скептик Показати IP 24 Грудня 2019 12:26
в сюпермаркетах ДУЖЕ часто можна купити зіпсутий товар , що для цивілізованої торгівлі є дикістю. старий ринок потребує реконструкції, а якщо комусь хочеться на боженка - прошу дуже, організовуйте. як казали в армії, глупая инициатива наказуема исполнением
Хаус до скептик Показати IP 24 Грудня 2019 14:30
Прострочену продукцію з супермаркетів базарники перепродують на ринку)
скептик до Хаус Показати IP 24 Грудня 2019 21:03
а що, хтось на базарі зеленою ковбасою чи пліснявим тортиком торгує ?
Лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 14:11
Серйозно??? То 100 чоловік чи 1000 платить податки?))) Сам же каже що 100 підприємців платить податки, а про 1000 каже, що ЯКЩО вони сплатять, то БУДЕ мільйон в бюджеті. Питання в тому чи сплатять??!!! То правильно в міськраді кажуть, що 90 % продавців дурять людей і бюджет!!! І ще мають наглість шантажувати місто!
Педро Показати IP 24 Грудня 2019 14:28
Знести і попрощатися!!! Папа!!!
Сергій Показати IP 24 Грудня 2019 15:46
По 1000 гр в місяць?,і це називаєте податком,та рядовий робітник платить 1600,,отримуючи 8000 гр. зарплати. Може підприємці отримують дохід менше 5000 в місяць. Смішно,по 5000 в місяць потрібно платити і це ще не межа,Підприємці обдурюють місто . Знести цей гадюшник,А шановних підприємців, запрошують підприємства міста,
Луцьк Показати IP 24 Грудня 2019 17:05
З 1000 підприємців аби 100 чоловік платило податки.Якщо 100 платить ,то лише за підприємця,бо продавці не влаштовані. А ср_ч розвели такий,що не хочеться ні іхніх товарів ,ні податків.
Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 19:51
Правильна пропозиція - краще реконструювати і облагородити! Хай буде і гарний ринок і краса!