USD 40.90 41.30
  • USD 40.90 41.30
  • EUR 40.95 41.40
  • PLN 10.16 10.45

Приниження та погрози: мама школярки з Волині нарікає на вчительку правознавства

6 Листопада 2018 19:01
Сміття, висипане у рюкзак школярки, дискримінація та погрози: мама учениці 10-го класу загальноосвітньої школи у селі Дідичі Ківерцівського району повідомляє про те, як вчителька правознавства знущається з її дочки, уникаючи при цьому будь-яких покарань.

Як розповіла Інформаційному агентству Волинські Новини мама учениці школи пані Любов, у лютому вчителька правознавства-заступник директора школи Наталія Дмитрук сказала школярці, аби та попідмітала у кабінеті. Правознавство у той день було другим уроком, під час першого уроку географії інша вчителька не мала претензій до дітей щодо чистоти у класі. У той день дівчинка не була черговою, до того ж, інвентарю для прибирання не було, тому вона відмовилася прибирати. Вчителька сама десь взяла віника і, намівши сміття, поклала його дитині у рюкзак. Коли дитина заплакала, вчителька сказала, що та може їхати у Польщу, а вчительці за це все одно нічого не буде. На думку матері, це дискримінація учениці за походженням: покійний батько дівчинки був поляком, дитина була народжена у Польщі. Коли мама того дня приїхала з роботи, дочка їй про все розповіла. Вчителька правознавства про цей випадок не робила записів у щоденник учениці та не телефонувала її мамі, не повідомляла про це ані класному керівнику, ані директорові школи.

Коли матір учениці сама подзвонила до цієї вчительки, та сказала, що дитина сміялася та не хотіла прибирати. Мама зауважує, що сміялися усі учні, а винною виявилася чомусь лише її дочка. Вона попросила вчительку врегулювати конфлікт з дитиною. Протягом наступного тижня вчителька так і не попросила вибачення у школярки. Наступного понеділка мама приїхала у школу і звернулася до директора школи, але вчителька просити вибачення у дитини категорично відмовилася. Отже, мама учениці написала заяву на ім’я директора школи, аби вчителька була покарана. Втім, вчительку все ж не покарали: на педраді вирішили обмежитися усним попередженням.

Відтак, мама написала заяву у районний відділ освіти. Ківерцівський райвідділ освіти мав здійснити перевірку, однак дітей не опитували, а представники відділу взяли до уваги лише слова вчительки. Отже, догани чи інших стягнень від райвідділу освіти вчителька не отримала. Директорові школи лише рекомендували відсторонити її від проведення уроків у цьому класі. Отже, вона стала проводити уроки в іншому класі, але подала заяву проти директора школи про те, що її неправомірно відсторонили і у серпні виграла справу у суді.

У вересні вчителька знову прийшла у клас, де відбувся прикрий інцидент. Вона знову почала говорити дівчинці про те, що та «дограється». Школярка не має бажання надалі навчатися у цій школі та просить маму перевести її в іншу. Після цього матір дівчинки звернулася з заявами у відділ освіти та відділ захисту дітей. Представники відділу захисту дітей приїхали у школу через місяць, коли учні вже були на канікулах, тож опитати їх про те, чи вчителька погрожувала учениці, знову ж таки не було можливості. Тому вони не побачили загроз дитині.

Неодноразово дівчинка приходила зі школи знервованою, тож її мама у розпачі і не знає, куди ще можна звернутися, аби дитина могла спокійно ходити до школи, не наражаючись на погрози та приниження. Жінка розповідає, що з цією учителькою виникали конфлікти і в інших учнів, Так, учні повідомляли, що в іншому класі на уроці історії вона розповідала про секс. Діти записали це на диктофон та продемонстрували батькам. Ті написали заяву директору про те, що не хочуть, аби ця вчителька викладала у їхньому класі. Попри це, як розповідає жінка, вчителька досі ніяк не була покарана.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Вчитель Показати IP 6 Листопада 2018 19:16
Та коли ви вже відстанете від тих вчителів?!
Студентка до Вчитель Показати IP 6 Листопада 2018 20:10
Тоді, коли вчитель перестане виховувати в дитині невпевнену в собі людиноподібну істоту без почуття гідності. На щастя не всі такі. Один наш професор казав: " У мене склалося життя, я не самостверджуюсь за рахунок студентів"
Аня до Студентка Показати IP 6 Листопада 2018 21:15
от коли попрацюєте з такими "істотами", тоді й прокоментуєте...
Волинь !!! Показати IP 6 Листопада 2018 19:54
Якби моїй дитині якась шмаріна таке зробила , я б її перед усією школою поставила б на коліна і заставила б не те що просити, а благати прощення за її тупорилі вчинки!!! Що це таке, що вона собі дозволяє взагалі !? І чому на це закривають очі???? Це не показник педагогічної освіти, якщо дозволяє собі таке робити , так щей при учнях !!! Я не знаю як та дівчина сама не взяла того совка з тим сміттям і не накормила свою дуже «виховану» вчительку!!! Таких «учительок» треба відразу гнати зі школи, нехай йдуть своїм дітям сміття хоч в труси засипають , а не чужиш зачіпають! І тоді сама поїде в Польщу на заробітки , бо ніхто її в школу більше працювати не візьме!!!!
Дурепа волинь до Волинь !!! Показати IP 6 Листопада 2018 22:23
Вже немає в Україні кому будувати будинки,виготовляти техніку,тощо -всі виїхали на заробітки.Тепер вчителів виганяти будемо???А хто дітьми нашими займатись в школі буде??? Певно чиєсь дітьо добре вчителя дістало своєю поведінкою!!!!
Mariana до Волинь !!! Показати IP 6 Листопада 2018 22:44
Popyjte valerianky i zaspokoytesya. Zrozumiyte, osvita v ukraini bezkoshtovna vid derzhavy, tomu derzhava sama naymae na robotu vchyteliv na sviy smak. Idit v pryvatnu shkolu, de inshi vchyteli
Я до Волинь !!! Показати IP 7 Листопада 2018 04:38
краще б своїх дітей навчив як поводитись - вчителька сказала прибрати - так що такого?? це нормально.. прибрала і забула.. А тепер дітки такі що і віника в руки не візьме - манікюр поломить.. зате рота розкривати до вчителя їх вчити не треба - самі вміють..
Волинь до Вчителя! Показати IP 6 Листопада 2018 19:56
А ви вважаєте, що вона правильно вчинила чи що??? Тобто це такий показник навчання і виховання дітей у школі????!
Незнайомий Показати IP 6 Листопада 2018 21:09
Ой,я навчався в цій школі і нічого поганого про цю вчительку сказати не можу!А те що учні ведуть себе як хочуть, це нікого не хвилює!!!Батьки не все знають про поведінку своїх дітей в школі і поза школою, але кожен за свою дитину захищається)Для початку задумайтесь над вихованням своїх дітей!
Ромашка до Незнайомий Показати IP 7 Листопада 2018 05:35
Наталю Іванівну вже років пятнадцять назад треба було вигнати, вона що хоче собі дозволяє я навчався в цій школі і добре її знаю.
6 Показати IP 6 Листопада 2018 21:10
1
Волинь до 6 Показати IP 6 Листопада 2018 22:11
Про яке виховання ви говорите?Батьки на заробітках,на роботі,їм немає часу займатись своїми дітьми.Одна надія на вчителя,який іноді більше дасть дитині виховання,чим батьки. І тут дамочка Волинь гарчить на вчителя??? Ось вам вчителі дяка!!!
Сергій до 6 Показати IP 7 Листопада 2018 13:55
Певно вчителька вимоглива,ось тобі ,і не тільки тобі,не подобається?
СХВМЕНІТЬСЯ Показати IP 7 Листопада 2018 07:23
Через таких мамочок виростає потім бидло!!! Якби ені в рюкзак висипали сміття і я вдома про це розповів то ще отоимав би га горіхи. Вчитель правий, а мале бидло вчиться бути бзкарним і маніпулювати. Ми потім дивуємося що з нащих чад виростає, творіння наших діянь.
Невідома Показати IP 7 Листопада 2018 08:20
Я навчалась у цій школі. І нічого сказати про цю вчительку поганого не можу. Якби не вона історії та правознавства і ніколи б я не знала. А те що ця дитина іде до школи і тримає сигарету у зубах, і вибачте спить з ким попало, і робить в школі, що попало, а не вчиться, то це виховання. І ніякого вчителя не слухає. Можливо мама все перекрутила, адже не раз у школі були інциденти з цією дитиною. А те, що написали на рахунок сексу, так я догадуюсь що це за фільм, але якщо діти не розуміють, так що тут поробиш. Ніякого так званого сексу там і не було, і не показано. Адже там хлопець так начитаний історією і в таких пікантних моментах запитує у дівчини все з історії, бо і докладно зараз не розповім. Це просто фільм, що історію потрібно знати і в таких моментах. І нехай ця дамочка допре контролює свою дитину, походить на уроки, подивиться. Адже цю дитину і в Луцьку з ліцею, також вигнали назад у школу.
Небайдужий Показати IP 7 Листопада 2018 14:02
Якось однобоко викладена інфо. Тільки викладена точка зору мамаші. Підозріло. Це випадково не заказник?
Невідомий Показати IP 7 Листопада 2018 15:00
Так це точно я також знаю цю "дівчину" і її матусю які вони обоє виховані, ця "дівчина" оскарбляє вчителів на зауваження не реагує, її вітчим приходив в школу і питав а де вона я не знаю вона вже в дома неночує 2 день то про що можна далі говорити
Що за виховання дити Показати IP 7 Листопада 2018 16:59
Клас повинен бути завжди чистим до початку наступного уроку, Наталія Іванівна завжди це вимагає. Неодноразово і нас змушувала прибирати, кому сказала, той і пішов. А де ж зараз, неможна діти_ цяцями стали. А те, що ця дівчинка і у клубі після 12 год, то де ж батьки. І те, що поліція неодноразово, коло їхнього будинку, в пошуках її. Так ця вчителька вона є строгою та вимогливою( і це дуже великий +) не то, що деякі на 30 хв запізнюються аби кави попити)і заставляє дійсно вчитися, а таким "діткам" дійсно недовподопи. Взагалі шокована, які зараз діти. Що вони корчать їз себе. А також і така "мамочка". А що ж далі буде з такої дитини, куди ж далі....
ДЖАБА Показати IP 7 Листопада 2018 19:43
половина коментів з однієї ір-адреси , а це означає , що це все пише одна людина , однобоко .ЯКА ВЧИТЕЛЬКА ХОРОША , А ДИТИНА ПОГАНА. ЯК НА МЕНЕ , ТО ЗА ТАКІ ПОСТУПКИ ВЧИТЕЛЬКИ Я Б ВІНИКА В ДУПУ ЗАПИХНУВ. ЯКОГО БІСА УЧНІ ПОВИННІ РОБИТИ УБОРКУ ?? Є ДЛЯ ЦЬОГО СПЕЦІАЛЬНО НАВЧЕНІ ЛЮДИ , ОСЬ ХАЙ ПРАЦЮЮТЬ. А САВЄЦКІЙ САЮЗ ВЖЕ ДАВНО ЗАКІНЧИВСЯ . ОСЬ ШКОДА , ЩО ТІЛЬКИ СВОЛОТИ З МИНУЛОГО ЗАЛИШИЛИСЬ.
Kaktus до ДЖАБА Показати IP 8 Листопада 2018 20:17
А ДЖАБА, це скорочено від дідичівська жаба? )))))) крєатівнєнько однако! )))))))))))))
Сільчанин Показати IP 8 Листопада 2018 08:22
Написало джаба. Ну точно ЖАБА
Дідичі Показати IP 8 Листопада 2018 17:43
Є ще в цій справі директорка Дубина, яка вроді би стоїть в стороні,А насправді потякає наглій мамаші.
Я Показати IP 8 Листопада 2018 20:02
Не потакає, а відстоює інтереси дітей.
Kaktus Показати IP 8 Листопада 2018 20:14
по пориколу зареєструвався, щоб перевірити, чи справді половина коментарів з одної ІР адреси і о чудо!!! ЖОДНА ІР не повторюється.
Ромашка до Kaktus Показати IP 8 Листопада 2018 21:03
Згідна, також перевірити захотіла.
Kaktus Показати IP 9 Листопада 2018 00:35
Уточнюю, один з перших коментарів написала зі спільного компа дружина Аня (коментар-відповідь Студентці), і я під ніком "6" поставив 1 бал цій "однобокій" статті. Але ж закортіло перевірити "неоспоримий" факт дідицькоїЖАБИ, тому пройшов повну реєстрацію. Але в усіх трьох наших коментах одна ІР адреса. Нумо, перевірте моє твердження, що інші всі різні, навіть у двох Ромашок