«Серед відвідувачів – президенти, посли і громадяни з цілого світу», – Музей волинської ікони святкує 25-річчя
У Луцьку відзначають 25-річчя Музею волинської ікони. Урочистості організували 25 жовтня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею.
«Ми завжди розуміємо, що в культурній сфері дуже важливу роль грає працівник і його особистість. Так склалося, що ми отримали цілий букет працівників, які самовіддано працюють на місто, область і на державу. Музей Волинської ікони, який пережив дуже складні перепитії, отримав сьогодні міжнародне визнання. Ми можемо сьогодні фіксувати серед відвідувачів президентів, послів, громадян Європи і всього світу», - звернувся з вітальним словом директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк.«Чому ідуть люди в той музей? А тому, що там є люди, які цікаво розкажуть, є ікони, які намолені роками і які доступні людям. Це – 25 років боротьби, щоденної і кропіткою праці. Ці люди зберігають сакральну пам'ять Волині», - наголосив директор.
Наголосив на важливості збереження духовної спадщини і виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Посадовець відзначив, що музей є візитівкою міста, яку треба показувати гостям.Під час урочистостей музичні привітання з нагоди 25-річчя музею лунали у виконанні камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Ми завжди розуміємо, що в культурній сфері дуже важливу роль грає працівник і його особистість. Так склалося, що ми отримали цілий букет працівників, які самовіддано працюють на місто, область і на державу. Музей Волинської ікони, який пережив дуже складні перепитії, отримав сьогодні міжнародне визнання. Ми можемо сьогодні фіксувати серед відвідувачів президентів, послів, громадян Європи і всього світу», - звернувся з вітальним словом директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк.«Чому ідуть люди в той музей? А тому, що там є люди, які цікаво розкажуть, є ікони, які намолені роками і які доступні людям. Це – 25 років боротьби, щоденної і кропіткою праці. Ці люди зберігають сакральну пам'ять Волині», - наголосив директор.
Наголосив на важливості збереження духовної спадщини і виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Посадовець відзначив, що музей є візитівкою міста, яку треба показувати гостям.Під час урочистостей музичні привітання з нагоди 25-річчя музею лунали у виконанні камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.