USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Трагедія у Колках: під час святкування Дня селища померла жінка

17 Липня 2017 13:59
Трагедія трапилася у Колках - вчора, 16 липня, під час святкування Дня селища померла 42-річна жінка Світлана Б. Зі слів очевидців трагедії, жінці не надали кваліфікованої медичної допомоги, оскільки медиків не було - ті саме були на виклику.

"Під час масового гуляння померла жінка, якій потрібно було всього лиш надати медичну допомогу. Швидкої допомоги не було на місці. Медики в той час, коли трапилася біда, була на виклику. Тепер на 28 тисяч населення, того, що обслуговує місцева лікарня, залишили аж півтори швидкої допомоги", - коментує Людмила Матушевська.



Зі слів Людмили, у неї нещодавно помер чоловік, швидку допомогу також чекали 50 хвилин.

Тамара Васага, яка теж вчора була присутня під час святкування і була свідком трагедії, каже, вчора швидка допомога їхала 1 година 20 хвилин.

"Померла жінка. Швидкої допомоги, яка мала б чергувати всю ніч під час дискотеки, не було. Першу медичну допомогу померлій надавала дівчина, яка минулого року закінчила Колківську школу. Вона не має відповідної спеціальності, надавала допомогу так, як її вчили в школі. Медиків викликали (з Маневич, - ред.), вони приїхали через 1 годину і 20 хвилин. Поліція приїхала і сказала, що це, мовляв, хибний виклик. Сказали, що ті, хто викликали поліцію, будуть платити штраф", - коментує дівчина.

З її слів, очевидці розповідали, що жінка встала зі стільця і їй стало зле, вона впала.

"Її забрала швидка, а через годину нам подзвонили - сказали, що дискотека припиняється, жінка, на жаль, померла".

У Світлани залишилося двоє дітей.

Причина смерті не встановлена. Серед попередніх імовірних причин трагедії - обірвався тромб або попирхнулася. Наразі триває судмедеспертиза.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині померлої.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
скептик Показати IP 17 Липня 2017 14:22
якби поперхнулася б, то було б видно: задуха, кашель, посиніння від задухи. скоріше за все - інфаркт. у будь-якому випадку медична рехформа горе-рехформаторів у дії - люди без медичної допомоги. головне, що феофанія працює.
Реформатор до скептик Показати IP 20 Липня 2017 16:04
Та не в реформі справа , а в необізнаності населення . Можна поставити в Колки і 5 бригад , і ситуація не зміниться . Люди викликають швидку на все підряд , і коли голова чи нога болить , чи температура підвищилась . По таблетки в аптеку не хочеться сходити , бо за це гроші потрібно заплатити, а от швидка "спалить " 10 літрів бензини, зате безкоштовно укол зробить . Люди , перш чим набрати "103"- задумайтесь , можливо швидка комусь більше потрібна , а ви зі своїм тиском , кашлем і т.п., сходите завтра до лікаря .
Місцевий Показати IP 17 Липня 2017 17:56
А чому на такому масовому заході не було чергування "швидкої"? Це вина організаторів свята.
земляк до Місцевий Показати IP 21 Липня 2017 00:19
Оксана Палійчук , медсестра з поліклініки , як стверджує голова , мала би надати допомогу .Де вона була ? І цікаво що було в укладці тієї медсестри , таблетки валідолу і нашатирний спирт?
344 до земляк Показати IP 21 Липня 2017 15:19
Голова с/ради запросив медпрацівника тільки на урочисту частину, де лікар і м/с з первинки були. А от чому не було запиту в екстренну допомогу, яка б повинна б була чергувати від початку до кінця, то це питання до організаторів свята
Адмін до 344 Показати IP 25 Липня 2017 21:40
В будинку після 23-00 не пошумиш, а тут горланять опівночі і нічого
Григорій Іванович Показати IP 17 Липня 2017 18:11
"Сказали, що ті, хто викликали поліцію, будуть платити штраф" - це що...приїхали , побачили труп і сказали хибний виклик,ШТРАФ!? Хочуть трошки грошей! Надіюсь прочитати у "ВН" результати службового розслідування!
Уляна до Григорій Іванович Показати IP 17 Липня 2017 19:26
А на диспетчера то написали протокол за те що викликали поліцію і будуть штраф платити бо бачте вже все зареєстровано
Петро до Уляна Показати IP 17 Липня 2017 19:33
ЦЕ штрафи виписують щоб боялись викликати їх
Аліна Показати IP 17 Липня 2017 20:45
Боже яка брехня. Я була очевидцем цієї події. Швидкої небуло десь 30 хв. Жінка подавилась. Допомогу надавав спочатку якийсь мужчина, а потім коли жінка впала вже непритомна, підбігла Колківський педіатр почала робити масаж серця на той момент жінка була вже синя а, та школьніца просто вимірювала пульс. .
Сидір до Аліна Показати IP 18 Липня 2017 22:53
Хоч одна адекватна людина озвалась, а то всі брешуть як голодні пси. Ще одна медсестра Наглючка коментарі на телебачення роздає, а прийшов до не на уколї, то не знала як цефтриаксон розвести.
Федор до Сидір Показати IP 18 Липня 2017 22:58
О, після її уколу ів мене абсцес був то в Луцьку вскривали, а коли до неї з претензіями підійшов, то і чоловіком погрожувала, казала на швидкій робить то він тобі сдєлає, як приїде на виклик. Мафія чи шо.
Колківчанка Показати IP 18 Липня 2017 22:09
Я би хотіла , щоб люди нашого куща знали правду, яка Маневицьким керівництвом і нашими підлабузниками всіляко замовчується. Про те що , вдійсності чергує лише одна бригада екстирнної швидкої допомоги в Колках на 28 населених пунктів! Хоч є в наявності три машини швидкої допомоги.Не що давно стала свідком такого випадку: Чоловік з сусіднього села привіз на швидку жінку та на швидкій нікого не було, так як одна бригада і та виїхала на виклик. Добре те, що хоч у відділенні була лікар і надала фахову допомогу!. Як би було відділення закрите, як хотіла районна влада зробити то хто знає , як би закінчилась ця ситуація!?
Док до Колківчанка Показати IP 19 Липня 2017 14:15
Так кажіть правду. На 28 населених пунктів чергує 1,5 колківських бригади та цілодобова бригада в Цмінах. Ви вважаєте, що люди хто це пише Цього не знають - ПОМИЛЯЄТЕСЬ. Скільки часу раніше їхала бригада з Колок в Чорторійськ, Осниці і скільки їде зараз??? Чи в тій місцевості живуть не ЛЮДИ??? Скільки хворих відразу з виклику доставлені на Луцьк? Де в Маневичах взялась лікарська бригада? Чи Ви не з того району і не в курсі? Це пишуть ті ,які не мають елементарного поняття в медицині взагалі, або навпаки особисто в цьому зацікавлені. У людей горе, а вони підливають масла в огонь.
Док до Док Показати IP 19 Липня 2017 14:24
Добавлю. Привезти хворого до фельшера на УАЗику, а не на приймальне відд. лікарні, де є лікарі, медсестри, обладнання та всі засоби і можливості??? Це АБСУРД. Ви ще пожежникам привезіть або в поліцію ( вони також повинні вміти надавати першу допомогу та приймати пологи), а їх не буде - і всіх відразу .....
Волинянин до Колківчанка Показати IP 19 Липня 2017 21:17
"Чоловік з сусіднього села привіз на швидку жінку та на швидкій нікого не було, так як одна бригада і та виїхала на виклик. Добре те, що хоч у відділенні була лікар і надала фахову допомогу!" У Вас проблеми з розумінням функції "швидкої" і лікарні. "Швидку" потрібно кликати до хворого в село, а не везти його до "швидкої". Скоріш за все хворого таки везли до лікарні, а Ви уже "під шумок" пересмикуєте факти щоб облити брудом "швидку". А в лікарні ж повинен бути лікар. Це норма, а не привід до радощів.
до КОЛКІВЧАНКИ до Колківчанка Показати IP 20 Липня 2017 07:58
Боже дай цій людині розуму не відкривати хоча б рота, а то щоб обгадити інших виставила себе такою дурою, що світ не бачив, на всю Волинь і весь інтернет, шкода що призвище не написала - то вже напиши щоб всі знали які розумахи пишуть мемуари тут і позорять величні Колки. Щоб писати то хоча б почитай про функції об"єкта твоєї увагу, швидкої і лікарнію, в цьому випадку А ось за інформацію що в лікарні "хоч один лікар був" дуже дякуємо, проведемо чергову перевірку. Чи ви не розумієте, що "швидка" має бути на викликах, а не сидіти телевізора дивитися в пункті . А ось лікарі цілодобово мають бути на робочому місці ЛІКАРНІ. Всі вже знають що в Колках не потрібно лікарні бо коли звертаються хворі то тих немає на роботі, допомога не кваліфікована, то навіщо така лікарня і такі витрати на їх зарплати, Дійсно Районні владі треба закрити лікарню і за ті кошти закупити машини швидких додати штатів і хворих швидка буде доправляти тоді в Маневичі та Луцьк.
лахматий будун Показати IP 19 Липня 2017 08:45
одне просте питання: ЧОМУ ГОЛОВНИЙ ЛІКАР З СЕЛИШНИМ ГОЛОВОЮ не змогли відстояти для людей ШВИДКУ І ЛІКАРНЮ. Всі умови для того є! Є нове обладнане приміщення, бажаючі працювати люди, машини, які гниють у боксах. ЯК МОЖНА ТАК ЗУХВАЛО НЕХТУВАТИ НАЙСВЯТІШИМ ЗДОРОВЯМ???? це лише початок, бо одна старенька гнила "буханка" не може фізично обслуговувати 28000 населення. Всі у світі розвиваються, будують, розширяються, а тут на тобі, те, що мали - про*рали, пробачте. -1 життя, для них (реформаторів) - це просто статистика ну і якісь неприємності на час поки не втрясеться, а для двох маленьких людей це ВЕСЬ СВІТ, бо вони втратили маму...ЛЮДИНУ, яка завжди обніме і зрозуміє... Залишитись можна без швидкої, без лікарні, без магазину чи дитсадку, без пенсії і без субсидії, і навіть без ЧЕСТІ І СОВІСТІ. НЕ МОЖНА ПЕРЕСТАВАТИ БУТИ ЛЮДЬМИ!!!
Місцевий до лахматий будун Показати IP 19 Липня 2017 12:14
Ти наш, давай в депутати і будем разом рішати, бо сваркою ніц не буде, всі перегриземось
Док Показати IP 19 Липня 2017 12:16
90% викликів по Колках це виклики, які не потребують надання ЕКСТРЕНОЇ( я не кажу медичної) допомоги, це хронічно хворі, які самі мають звертатись до сімейного лікаря, а цього не роблять та хибні виклики. Тож БУТИ ЛЮДЬМИ!!! та не ЗУХВАЛО НЕХТУЙТЕ НАЙСВЯТІШИМ -ЗДОРОВЯМ???? А при такому стані справ- дай хоч 5 машин, а їх всеодно не буде.
не депутат Показати IP 19 Липня 2017 15:12
Не зрозуміло де була поліція, що її потрібно було викликати? При масових гуляннях зазвичай чергують. А котра година була і де це було?
Волинянин Показати IP 19 Липня 2017 21:32
А хто знає - насправді швидка у Колках обслуговує 28 населених пунктів, чи 28000 населення? Хто це визначив? І чи це відповідає істині? Де це можна дізнатись, крім коментарів людей, які не мають відношення до швидкої допомоги?
Док до Волинянин Показати IP 20 Липня 2017 10:18
В мене -достовірна
Борис Показати IP 25 Липня 2017 21:46
А сама приїхала і вже думала все перепє і (ладно не буду)