USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку – ДТП через приступ епілепсії у водійки

26 Грудня 2018 09:21
У Луцьку сталася ДТП через приступ епілепсії у водійки.

Інцидент трапився близько 8:30 на вулиці Гулака-Артемовського поблизу Луцького пологового будинку.

Так, під час руху, перебуваючи за кермом автомобілю Pegeout, у жінки трапився напад епілепсії.

Через це вона втратила керування, автівка «вискочила» на тротуар і врізалася в дерево.

На місце події негайно приїхала карета швидкої допомоги, а невдовзі – екіпаж поліції та рятувальники.

Жінці надали першу невідкладну допомогу і госпіталізували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
21 Показати IP 26 Грудня 2018 09:26
кажете для отримання прав необхідний медогляд? ну-ну
анон Показати IP 26 Грудня 2018 10:34
як з такою хворобою можна було отримати права?
Анонім Показати IP 26 Грудня 2018 10:40
А тепер треба брати медичну довідку і до відповідальності того, хто видав/підписав. Чи епілепсію можна підхопити легко, як нежить?
Євробидло Показати IP 26 Грудня 2018 10:46
Поясніть Мені тупому як людина з епілепсією отримала права?????
Активіст до Євробидло Показати IP 26 Грудня 2018 11:17
за гроші
Проти Показати IP 26 Грудня 2018 12:10
Пару років назад патрульні ганялися за цією машиною по району, правда за кермом тоді був чоловік.
Ого Показати IP 26 Грудня 2018 14:38
Епілепсія це нічого, а от огляд гінеколога при здачі на посвідчення водія - обов'язковий! Дуже впливає на рух автотранспорту.
Анонім Показати IP 26 Грудня 2018 20:35
Ой, а чого не виклали фото медичної довідки? Такий гучний заголовок, а де докази? І хто дозволив розміщувати фото з номерами машини? Скільки ж порушень закону в одному пості...
Андрій Показати IP 26 Грудня 2018 20:51
Тепер усе залежить від лікаря і судді. А потім знову - на дороги України
Веном Показати IP 27 Грудня 2018 10:17
Євробидло, ти дійсно тупий!
Веном Показати IP 27 Грудня 2018 10:56
Експерт, за наклеп відповіси за свої слова!!!!