USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку горіла маршрутка з людьми

8 Січня 2019 18:16
Загоряння маршрутного автобусу № 441 Луцьк-Ратнів сталося близько 15 години на автостанції №2 в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Як розповіли свідки, дим пішов з капоту автобусу, потім спалахнуло полум’я. Салон, де перебувала багато пасажирів, наповнився їдким димом. Крім того, на землю почала капати розплавлена пластмаса.

Водій за допомогою вогнегасника намагався загасити вогонь. На допомогу йому поспішив водій маршрутки № 103 Луцьк-Ківерці. Також пасажири почали закидати палаючий капот автобусу снігом.

Як розповіли ІА Волинські Новини пасажири, маршрутка переобладнана з вантажного мікроавтобусу з порушеннями, має тільки один вхід, що суперечить техніці безпеки.

Наразі інформації про постраждалих немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Трикаш Показати IP 8 Січня 2019 18:27
Ніде немає порядку. А влада сидить в кабінетах і розказує по бумагах що все супер
Анонім Показати IP 8 Січня 2019 19:28
Це страхіття перероблене давно треба прибрати з доріг України....а тут ще й людей возе,техогляд проходить...чи купує?
Світлана Показати IP 8 Січня 2019 19:42
То точно. Куди міська влада дивиться і про що думає?
Лучанан до Світлана Показати IP 8 Січня 2019 20:44
А яке відношення має міська влада до маршруту Луцьк-Ратне ? Про це в ОДА потрібно питати - вони тендери на цей маршрут проводять... у відділі інфраструктури та транспорту...
Отак Показати IP 8 Січня 2019 19:44
Поки не горить то ніхто не бачить переобладнання з порушенням.
Волинянин Показати IP 8 Січня 2019 22:41
Мене ще обурює що підприємці часто встановлюють один зайвий ряд сидінь, в результаті навіть льдина з нище середнього ростом не може нормально сидіти. Не дозволяє відстань між сидіннями. Техогляд само собою пройдений.
Антисистема Показати IP 8 Січня 2019 23:15
Так а все продано, і пофіг на все, на тебе, тебе і тебе, чого добитися хочете правди, а що це таке взагалі, забудь про це слово, на мою думку назавжди з такими темпами краще на камазах їздити в кузові, безпечніше буде
Вася Показати IP 8 Січня 2019 23:28
Вчора їхав на Ківерці також одні двері.
Макс Показати IP 8 Січня 2019 23:50
Знімете цю машину, а потім що буде туди їздити? Коні запряжені саньми?
5555 до Макс Показати IP 9 Січня 2019 00:17
Це точно Думають що щось нове дадуть
Старчук Олександр до Макс Показати IP 9 Січня 2019 00:34
Вже краще саньми аніж в палаючі маршрутці!
Лучанин Показати IP 9 Січня 2019 00:40
Ушлоьопки. Дибільна держава в свій час придумала закони про заборону ввезення пасажирських автобусів та мікроавтобусів. Ось і маємо результат. А переобладнання законе - раз є тех. паспорт автомобіля, точніше законних "франклінів" на той час було достатьно... Як думає так живемо. Як вчиняємо - такі маємо наслідки. Гручка рулить...