USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на пішохідному переході збили людину

18 Вересня 2018 22:59
Автомобіль Audi збив людину на пішохідному переході у Луцьку.

Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 18 вересня на вулиці Гордіюк, 47.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, водій був нетверезий і не помітив пішохода.

Пішохід живий, проте отримав травми.

На місці працювала поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 18 Вересня 2018 23:11
Умовно отримає,як завжди
Трус до Анонім Показати IP 18 Вересня 2018 23:57
Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!
Олекса до Анонім Показати IP 19 Вересня 2018 07:55
.......якщо щиро розкається.
Я в шоці Показати IP 19 Вересня 2018 08:53
Грошей нехватить в нього. А взагалі коли переходиш дорогу треба дивитися а не валячити прямо бо ти на пішохідному переході.
Коза до Я в шоці Показати IP 19 Вересня 2018 11:12
І що? Він подивився, розрахував швидкість. Чи треба ще й думати що там п"яний їде? І взагалі краще не переходити дорогу, а ходити по одній стороні?
Коментар до Я в шоці Показати IP 20 Вересня 2018 14:53
Шановний! Це, по-перше, пішохідний перехід. По-друге: подивіться по "зебрі", де він загальмував? Коли він почав гальмувати і з якою швидкістю їхав? По третє: немає такого припущення, що вже на тій частіні переходу той пішохід дивився праворуч?
ЛОЛ Показати IP 19 Вересня 2018 23:09
Не достовірна інформація у вас водій був тверезим!