Профіль користувача
дідо
Дата реєстрації: 28 Березня 2011 18:20
Коментарів: 2428
штраф не вирішує...за пянку також підняли, але як пили так і пють... 23 Червня 2026 20:43
що там перевіряти, там все норм...бусифікація проходить як запланована 17 Червня 2026 20:09
твій лічильник - твоя повірка....колись повірка була в тарифі, а тепер все окремо... 13 Червня 2026 16:05
так...всі штрафи на комунальні підприємства оплачують споживачі...лучани. так працює економіка. 13 Червня 2026 13:25
На роботі треба працювати ,а не спамити, бо звільнять. 12 Червня 2026 20:46
всі корупціонери воюють на боці Росії 2 Червня 2026 17:35
це давно треба зробити...ще в 1991 році. 2 Червня 2026 16:37
треба провести оптимізацію маршрутів, не повинні тролейбуси їздити з пятьма пасажирами....і обовязкове підняття зарплати. 2 Червня 2026 13:20
православні громадяни Польщі вбивали католицьких громадян Польщі, і навпаки...один одного.... До чого тут Україна ? 1 Червня 2026 18:12
жебрацька зарплата є причиною провалу мобілізації. 28 Травня 2026 18:24
маршрутки не повинні їздити по кожній вулиці. від клима савури до проспекту волі сто метрів... 27 Травня 2026 17:39
наслідок " успішної" мобілізації....далі буде 24 Травня 2026 12:59
потім через роки цих дітей позвільняють з роботи, тому що машини займуть їх робочі місця.. сумно... 23 Травня 2026 11:42
хтось готує місце під парковку...забудівельники-ріелтори. 21 Травня 2026 17:35
Система Orphus